Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Elköltöznètek másik helyre...

Elköltöznètek másik helyre iskolaváltás miatt?

Figyelt kérdés
Fiam 8èves lesz ès 2.os a tanáröje szörnyen viselkedik vele, panaszt tettem az igazgatónál aki szerint a tanárnő kivánló pedagógus. Iskolát szeretnènk váltani, de a kiszemel jó iskola 2 kerülettel arrèbb van. Nem járhat oda a lakcím miatt. Körbe nèztem lenne is szêpházacsak is. Meg lèpjem ezt a lèpèst?

2019. febr. 7. 13:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Nem költöznék, mert nincs rá garancia, hogy a másik iskola beválik. Én a jelenlegi lakhelyemhez közel keresnék egy másik iskolát.
2019. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nincs másik suli a környèkünkön
2019. febr. 7. 14:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtok csak átjelentkezni valakihez?
2019. febr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Normális vagy?


1.: Ha az sem lesz jó neki, akkor megint költöztök?

2.: TELEPÜLÉSI LAKCÍMKÁRTYA. Bemész a kiszemelt kerület okmányirodájába, és kér egyet. Az lesz rajta, hogy Városnév, és Budapest esetén az adott kerület. Utca és házszám nem. Ingyenes és TÖRVÉNYES!!! Azzal már beírathatod.

2019. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess el az osztálytársak szüleivel, hogy más véleményét is megtudd a tanárnőről és a fiadról.

Ha egyezik a véleményük a tieddel, akkor mindenképpen legalább másik osztályba íratnám, de az is lehet, hogy lényegesen eltérő módon látják ők a dolgokat.

2019. febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már beszèltem mindenkivel, a tanárnö közölte, hogy intèzmènyen belül nem vihetem át sehova mert ő meg fogja akadájozni. Lakcím kártyára èn is gondoltam. Nem hiszem hogy egy másik tanitónèni már nem lesz jó, fiam mèg szeret tanulni. Jól olvas jó matekból futni nem szeret 😊 egyszerüen most nem volt szerencsèlye, szerencsènk.
2019. febr. 7. 15:04
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Nálunk rengetegen járnak faluról a közeli városba iskolába, ami 25 km-re arrébb van. Senki nem költözött be emiatt a városba. Szóval biztos nem költöznék el emiatt.
2019. febr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

És az igazgatóval beszéltél? Igazából tőle függ h átmehet-e másik osztályba. Mondd el neki ezt is h a tanárnő mit mondott.

El nem költöznék emiatt.

2019. febr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ,ės nem is költöztem el pedig gyerekeim åltalånos iskolåba nem kerületi suliba jårtak-jårnak hanem belvårosba .
2019. febr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenesetre írni nem tudsz! (kivánló, szerecsélye, szépházacsak)
2019. febr. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!