Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Mit csináltok azokkal a...

Mit csináltok azokkal a könyvekkel, füzetekkel, amelyekből a gyerek már nem tanul?

Figyelt kérdés
Kis lakásban élünk, nem lehet tárolni a végtelenségig ezeket.
2019. máj. 2. 09:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

Nekem anyukamek elraktak, 38 vagyok.


A konyveket ugytudom vissza kell adni, nem ?

A fuzetet vidd be ha papirgyujtes van.

2019. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Mindenképp tegyél el neki emlékbe valamit belőle. Nekem nem sikerült, nagyon bánom.

Attól függ mekkora gyerek, milyen könyvek, füzetek? Irodalom, matek az pl máskor is jó lehet az elemzések, feladatok miatt.

2019. máj. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Mentek a papírgyűjtésbe. A lányom eltette emlékbe pár kedvenc füzete letépett borítóját. :D

Alsós könyveket teljesen felesleges őrizgetni. Majd gimiben fognak kelleni az érettségi előtt a 4 év könyvei, de egy harmadikos nem fog semmit visszanézni az elsős matekkönyvében.

2019. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Egy részét vissza kell adni. A többi megy papírgyűjtésbe.
2019. máj. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Könyvek közül max. azokat rakd el, amik jók pl. mozaikos könyvek, történelem, biológia, fizika stb.-ből vannak különbségek könyvek között, de irodalom az mehet a kukába, úgy sem használja soha.


Mi könyveket elő-elővettük késöbbi tanulmány során, de munkafüzetet, füzetet soha.


Egyébként nem kell visszaadni a könyveket, csak annak, aki ingyen tankönyves volt és csak "kölcsönözte" a könyveket

2019. máj. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Papirgyujtes,

odaadni valakinek,

Gyujtos :)

2019. máj. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Fuzet, munkafuzet kuka. A konyveket mi kolcsonszerzodessel kölcsönözzük, így az megy vissza az iskolába.
2019. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
En minden iskolából maradt dolgot egy iskola évvig örzök meg. Van egy doboz abba gyüjtjük. Vagy is Második évvégén dobom ki az elsös dolgokat.
2019. máj. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Idén érettségizek, és hatalmas mázli, hogy általánosból a jó minőségű töri könyveim megmaradtak (Mozaik). Amikből itt tanultunk, azok használhatatlanok (OFIs hányadékok), értelmes mondat alig akad bennük. A régiekből írtam a tételeket, tanárom mindre 4est, 5öst adott.

Szerintem érdemes mérlegelni, hogy mi az, ami tényleg jó könyv, és érdemes megtartani. Persze semmi értelme a harmadikos környezetismeretet füzetet tárolni, de ha valaki mondjuk olyan suliba megy, ahol magas szinten oktatják a kémiát, akkor érdemes megtartani régi könyveket, füzeteket, abban vannak az alapok, amiket jó átnézni időnként, arra épül minden.


Füzetekből is lehet 1-1 kevésbé hasznosat megtartani, én szeretem átnézni néha, hogy elsőben milyen kis bénán írtam, vagy hatodikban milyen hülyeségeket írkáltunk a barátaimmal a füzetekbe.


Nekem kb. mind megvan a padláson (nem kelett őket visszaadni, másodikos voltam, amikor bevezették, hogy az elsősök ingyenesek, ötödikes, mikortól az alsósok...). Tényleg van, ami tök fölösleges, de a fontosabbak érdemes megtartani (angol/német, töri, magyar).

2019. máj. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre elteszem. Még csak másodikos, én meg még hasznát vehetem a jövőben ;)
2019. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!