Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Évzáróval kapcsolatban lenne...

Andi80018 kérdése:

Évzáróval kapcsolatban lenne kérdésem, mikor kellene a virágot odaadni a tanítóknak?

Figyelt kérdés
Lesz egy előadás a gyerekeknek, az évzáró előtt egy nappal. Viszünk virágot a tanároknak, külön is. Mikor lenne jobb odaadni, ezen napon, vagy másnap, az évzárón? Elsős a gyerek, szóval még nem volt tapasztalatom.

2019. máj. 22. 09:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az évzáró végén szokás, biziosztás után.
2019. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, akkor ez lesz. És a virághoz szoktak kis kártyát tenni, valami szöveggel? Vagy nem lényeges?
2019. máj. 22. 09:29
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk mindig van hozzá egy osztálynévsor nyomtatva. De ez igazából rajtatok múlik. Az szmks-anyu mond hozzá egy pár szót, hogy nagyon köszönjük az egész évi munkáját blablabla.
2019. máj. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Nálunk virág se szokás,most negyedik végén kap valami apróságot az osztályfőnök.
2019. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
A kisfiam az ünnepség előtt közvetlenül adta oda, mint ahogy a többiek is, akik vittek külön. A közös ajándékot (amit annyira nem értettem), azt pedig a végén, amikor bevonultunk az osztályba.
2019. máj. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

"És a virághoz szoktak kis kártyát tenni, valami szöveggel? Vagy nem lényeges?"

Nálunk nem volt. A tanítónéni kért a gyerektől a virág mellé "legalább most egy puszit" :) Ebből az lett, hogy ő adott, a gyerek nem, de az öröm így is nagy volt, mert végre hagyta (gondjaink vannak ezen a téren)

2019. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából én egy másik ismerős tanító nénit kérdeztem, hogy illő-e adni külön is. Azt mondta, hogy igen. Férjem azt mondja, minek, ott a közös, meg hogy nem ballag. Szóval megoszlanak a vélemények ezzel a külön virágozással kapcsolatban.
2019. máj. 22. 13:11
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a közösre gondolom azt, hogy az inkább búcsúzáskor (ha már jövőre nem tanít), ballagáskor szükséges.

Az egy szállal (nem kell több) pedig te iletve a gyereked köszöni meg az egész éves munkát.

Ugyanúgy, ahogy pl 2 hét múlva pedagógusnapkor is. Legalábbis a kisfiam akkor is visz.

2019. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Mi nem viszünk külön virágot ,tanároknak max osztály szintén .
2019. máj. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!