Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák

A kérdés

Általános iskolás első osztályos gyermeked megy táborba nyáron? Ottalvós vagy napközis tábor? Kinek mikor ment egy hetes ottalvós táborba a gyermeke, hányadikos korában?

Keress kérdéseket hasonló témákban: első osztályos, tábor

máj. 23. 12:50  Privát üzenet  

A válaszok
Alsó tagozatban csak napközis táborba ment, amit az iskolában tartottak, ismerte a helyszínt, a tanárokat, mindig akkor ment, amikor vele tartott valamelyik barátja is. Idén lesz az első ottalvós tábora a Balatonon, szintén iskolai szervezésű. Idén hatodikos.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont máj. 23. 12:54 Privát üzenet

Elsős lányom megy:

1 hét Balaton

1 hét bükk

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont máj. 23. 12:57 Privát üzenet
2.vagyok. Mindkét tábor ottalvós, plusz lesz egy 5napos napközis tábor az iskolában.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont máj. 23. 12:58 Privát üzenet
Hazajövős táborba megy 2x1 hétre, de nem az iskolai napközisbe, hanem fizetősbe. Ottalvósba idén megy először a negyedikes tesója.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont máj. 23. 13:38 Privát üzenet
piroska és a farkas nevű felhasználó válasza:

Én anno 7 évesen mentem 1 hetes ott alvós tàborba, de a 10 éves bàtyàm is ott volt.

A válasz 85%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont máj. 23. 14:28 Privát üzenet

Elsőtől 4-ig volt sulis osztályos napközis tábor, oda ment, du.hazajött.

Most 5.-es a fiam de még nem akar ottalvósba menni, nem erőltetem, majd szól ha már akar.

A lányom tavaly 15 évesen akart először ottalvósba menni.

Mindkettő kicsit antiszoc az az anyjukkal együtt :-D

Nekem mikor 9evesenbottalvosba kuldtek a szülők 38 eve, kinszenvedes volt nagyon rossz emlek maradt (ismeretlen volt mindenki).

A válasz 81%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont máj. 23. 15:31 Privát üzenet

Most harmadikos a fiam megy Lego táborba, Minecraft, és foci ottalvós táborokba.

Másodikosan volt elsőnek ilyen táborban, és imádta.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont máj. 23. 17:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Unokám most első osztályos ált. Iskolás. Miért kell megváltoztatni a tantárgyak nevét?
Kislányotok hányadikos korától járt suliba teljesen kiengedett hajjal? Első osztályosnak szólni fognak?
Épphogy 6 évesen iskolás?
Hány %-os tejet szoktatok adni iskolás (nekem jelenleg 8 éves, lány) gyereketeknek?
Ti leultok iskolas gyereketekkel tanulni? Ha igen, miert, ha nem, miert nem?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!