Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Általános iskolás első osztály...

Általános iskolás első osztályos gyermeked megy táborba nyáron? Ottalvós vagy napközis tábor? Kinek mikor ment egy hetes ottalvós táborba a gyermeke, hányadikos korában?

Figyelt kérdés

2019. máj. 23. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Alsó tagozatban csak napközis táborba ment, amit az iskolában tartottak, ismerte a helyszínt, a tanárokat, mindig akkor ment, amikor vele tartott valamelyik barátja is. Idén lesz az első ottalvós tábora a Balatonon, szintén iskolai szervezésű. Idén hatodikos.
2019. máj. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Elsős lányom megy:

1 hét Balaton

1 hét bükk

2019. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
2.vagyok. Mindkét tábor ottalvós, plusz lesz egy 5napos napközis tábor az iskolában.
2019. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Hazajövős táborba megy 2x1 hétre, de nem az iskolai napközisbe, hanem fizetősbe. Ottalvósba idén megy először a negyedikes tesója.
2019. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 piroska és a farkas ***** válasza:
93%
Én anno 7 évesen mentem 1 hetes ott alvós tàborba, de a 10 éves bàtyàm is ott volt.
2019. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Elsőtől 4-ig volt sulis osztályos napközis tábor, oda ment, du.hazajött.

Most 5.-es a fiam de még nem akar ottalvósba menni, nem erőltetem, majd szól ha már akar.

A lányom tavaly 15 évesen akart először ottalvósba menni.

Mindkettő kicsit antiszoc az az anyjukkal együtt :-D

Nekem mikor 9evesenbottalvosba kuldtek a szülők 38 eve, kinszenvedes volt nagyon rossz emlek maradt (ismeretlen volt mindenki).

2019. máj. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Most harmadikos a fiam megy Lego táborba, Minecraft, és foci ottalvós táborokba.

Másodikosan volt elsőnek ilyen táborban, és imádta.

2019. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!