Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskolazáska tisztítás?

Iskolazáska tisztítás?

Figyelt kérdés

Sikerült év végére nagyon összekoszolni az iskolatáskát. Ez valahogy túlmutat rajtam, hogy kitisztítsam(mosógépben tuti nem mosható).

Létezik olyan szolgáltató, aki táska tisztítást vállal? (Bp)


2019. jún. 9. 08:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Azt nem tudok sajnos, de hasonló helyzetben jóó habos szivacs (mosószer vagy mosószappan vagy mosogatószer mondjuk zsíros folthoz - nekem ez volt), dörzsölöd, aztán letusolod és a nyári napon megszárad. Télen bele sem kezdtem volna.
2019. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Szivacs, mosószer.
2019. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Milyen táska?

Ez a kemény ergonómikus? Én azt beletettem a kádba, zuhany rá, aztán mosószeres körömkefe, aztán zuhany. Ki a napra száradni (télen radiátor). Egy-két helyen foltosra száradt (világos rózsaszín), ott a végén egy nedves ronggyal még áttöröltem, így elmúlt. Azért lesz foltos, mert odafolyik a víz, ahogy szárad.

2019. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
Én samponnal (az extra foltokat mosószappannal) takarítottam. Szivaccsal jól átdörzsöltem, majd erős sugárral lezuhanyoztam. A napon seperc alatt megszáradt.
2019. jún. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Bár nagyon nem ez volt a kérdés.

2019. jún. 9. 09:34
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem ez volt a kérdés, igen azt nem írtad hogy leesik a gyűrű az ujjadról ha megfogsz egy körömkefét 🙄
2019. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Derogál kitisztítani? Komolyan sok a hülye anya errefelé, de hogy már minden napra jut egy az kemény. Szolj a férjednek vagy a gyereknek, ők biztos nem ilyen lusták.
2019. jún. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A hüdemegmondók.

Olajos sárba dobták a táskát. Sima koszt kisikáltam már, de ezt itthoni körülmények között kiszedni nem lehet.


Okos libák gágognak. Gratulálok.

2019. jún. 9. 13:42
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyetek másikat. Ekkora hülye anyát még én sem láttam. Vagy beírod a google, hogy táskatisztító. Vagy elsétálsz egy tisztítóba és megkérdezed, hogy tisztítanak-e táskát. Vagy ez is derogál? Szerintem itt nem sok ember gyerekének bassz@@k bele a táskáját az olajos sárba, megválogatjuk az ismerőseinket. Ha pedig nem normális, természetes egy koszfolt, ami keletkezett, házi modszerrel nem távolítható el, az inelligensebbje újat vesz. Hűdemegmondtam.
2019. jún. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Menj fagyizni...
2019. jún. 9. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!