Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Így év végén nálatok is...

Így év végén nálatok is fagyizás volt a program minden nap?

Figyelt kérdés
Nem érzitek túlzásnak?
2019. jún. 15. 16:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Mi ebben a túlzás? A gyerekek imadják. Ahogy az anyukák meg a kákán is a csomót keresik...nalunk az anyukák nagyrésze mindenen problémázik, a kajától kezdve a kiranduláson át az ünneplőig mindenen..a gyerekek meg tök vidámak minden programon :)

Anyucik, tessék már lazítani!

2019. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Egyszer sem voltunk. Csak rajtad múlik, hogy fagyizol mindennap, vagy sem. De talán az se tragédis, ha minden nap becsúszik, én nem szeretem annyira.
2019. jún. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Hát mi nyáron heti 3-4x tuti megyünk fagyizni. Miért lenne túlzás? Én is imádom a fagyit a fiam is. Szerintem nincs ezzel gond.
2019. jún. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Nyolcosztályos gimibe jártam (most végzek) és utoljára nyolcadikban voltunk 1x fagyizni. Előtte 2-3×/év. Bevallom, júniusban jobban esett volna, ha extra tanulás, ismétlés meg évértékelés helyett elmegyünk fagyizni középiskolában is. Nincs semmi baj vele, a gyerekek élvezik és egyszer kibírják, hogy minden nap elnyalnak 2 gombócot. :)
2019. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Számomra furcsa. Eszembe sem szokott jutni.
2019. jún. 15. 17:35
 6/22 anonim ***** válasza:
72%
Nem, nem túlzás. Jól esett a gyereknek? Igen. Ennyi. Vagy anyagilag megterhelő?
2019. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%
Eszedbe sem jut nyáron, hogy fagyizni menj..gratulálok.
2019. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
15%
Azért mert nem tud mit kitalálni a tanár/ovónő nem kell cukros tejes cuccal tömni a gyereket. Ő nem tudja eldönteni hogy tényleg kell-e neki, azért eszik mert a többiek is. És egy fagyitól is lehet torokgyulladást kapni, gondolom az már az anyuka dolga, oldja meg úgy hogy a gyereknek már szünet van és beteg lesz.
2019. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Jesszus 8, ez nagyon gáz, hogy nyáron a fagyizástól is így beőrül valaki, mint te. Főleg, hogy ma már százával árulják a cukormentes-tejmentes, stb. fagyikat.
2019. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

Nem voltak fagyizni mert nem fizettek osztálypénzt sokan. Így ilyesmik max akkor vannak ha külön mindenki visz pénzt.

A gyerekek aki akart elmentek utolsó nap mekizni ott azt vett mindenki amit akart.

Az a happy meal meg a fagyi amit evett hát engem nem zavar. Egy kis pihi nekik is jár.

2019. jún. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!