Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiam 11 éves. Több alkalommal...

Fiam 11 éves. Több alkalommal észrevettem, hogy a nemi szervével foglaltoskodik. Nem túl korai ez?

Figyelt kérdés
Nem tartom őt testileg ehhez elég fejlettnek.
2019. aug. 5. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

én is 11 évesen masztiztam először, és én lány vagyok.


Teljesen normális.

2019. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
89%
Nem,az O dolga.Vilagositsd fel a szexrol,de ne elottetek verje,ha esetleg amiatt kaptad rajta.12 evesen kezdtem,ez teljesen normalis. Testileg nem erett meg szexre,de szerintem a bret verheti ettol fuggetlenul.
2019. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
98%

Nem, bem korai, fiús anya vagyok én is .

Dolgoztam nölcsiben, volt olyan kigyerek, fiú, is lány is, csak akkor aludtak el, ha befejeztek a játékot :)


Fiaddal beszéld meg, ez teljesen természetes dolog, ismerkedjen a testével, de a sajat szobájában tegye !

Semmiképp ne szid meg ezert, később gátlasos lesz,legalábbis szerintem !

2019. aug. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2019. aug. 5. 20:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális...


Meg kell vele beszélni, hogy ez csak rá tartozik, és nirmális doloh, hogy vágyai vannak és kíváncsi

2019. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
*normális dolog
2019. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Már 2-3évesen csinálják.
2019. aug. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

6 éves fiam is szokott néha.

Már letisztáztuk, hogy a szájában lehet ezt.


Ismerkedik a testével. 11 évesen már kiskamasz, szerintem normális, hogy felfedezi a saját testét.

2019. aug. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Egészségére! Nem kell ehhez testileg elég fejlettnek lennie, már a kisbabák is csinálják, fiúk-lányok egyaránt. Hagyd hadd fedezze fel a saját testét. A maszturbálás amúgy sem árt, segít az alvásban meg ilyenek.


Viszont ha előtted csinálja, akkor az esetben azt azért elmondhatod neki, hogy ez csakis rá tartozik, ne csinálja mások előtt.


F

2019. aug. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen már én is bőven játszadoztam vele, ekkor kezdi el felfedezni a dolgokat, szerintem teljesen természetes. max beszélgess el róla vele. F
2019. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!