Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülőként furának tartanátok,...

Szülőként furának tartanátok, ha a lassan 17 éves lányodnak ők lennének példaképek?

Figyelt kérdés
Két éve tart, a Super Junior tagjai a példaképei, elsősorban Kim Heechul
2019. aug. 9. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Ha jó neki.. Bár az ő korában már kicsit vicces az ilyen gyerekes hozzáállás hogy a kedvenc zenész\énekes a példakép.
2019. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%

Meglepne, mert sose volt túl sok fixációm a távol-keletiekhez és el se tudnám képzelni, honnan jött a dolog.


Bár sokkal inkább ő, mint valami diktátor.

2019. aug. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Azt tartanám furának, ha szülőként tudnám, hogy ki a gyász az a Kim Heechul.
2019. aug. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
3-as, nyugi, én 22 vagyok, de fogalmam sincs hogy kik ők.
2019. aug. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

"Azt tartanám furának, ha szülőként tudnám, hogy ki a gyász az a Kim Heechul."


Én meg azt tartom furának, ha egy szülöt annyira nem érdekel a gyereke, hogy nem tudja, kik a neki meg a korosztályának tetszö együttesek, zenészek, színészek.

Egy 63 éves nagymama, ami tudja az unokája kedvenc együtteseiröl is, hogy kik.

(Az internet korában ugyanis csak egy-két kattintás, és máris képben lehetsz, ha veszed a fáradtságot!)

2019. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak még valami: remélem felfogná a lány ennyi idősen hogy amit igaznak mutatnak az imádottjai, jó eséllyel kilencven százalékban csak egy imidzs, egy utasításra mutatott valami, szóval jó eséllyel köszönőviszonyban sincs az aktuális rajongott szépfiú valódi személyiségével. Csak egy kirakat, amivel el lehet adni egy árucikket.
2019. aug. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy példaképnek tekinti, a Super Junior tagjai mind fiúk, tehát maximum rajonghat érte mint egy fiatal lány egy férfiért. Szerintem ebben nincs semmi rossz sem, egyre elterjedtebbek a dél-koreai sorozatok és zenészek, ráadásul direkt ugy sminkelik még a férfiakat is hogy nyilvánvalóan jobban tessék a fiatal lányoknak, hisz ebből van a profit. Illetve inkább ez mint az amerikai hírességek többsége, mivel dél-koreában az ügynökségek akiknél ilyen csapatok futnak nem hagyják hogy bármi negatív az előadóról a nagyvilág tudomására jusson, csakis a pozitív dolgok, pl.: jótékonykodás, kedvesség stb. Arról is lehetne beszélni ez mennyire képmutató dolog de az már más tészta.
2019. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Manapság nagy divat ezekket a koreai hulladékokat hallgatni.
2019. aug. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb mint némelyik magyar vagy amerikai "művész"
2019. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló jutott eszembe, mint a 7. válaszolónak: vajon a kérdés arról szól, hogy furának tartanám-e, ha a lányom egy felnőtt férfira akar hasonlítani? Ha így van, akkor igen, furának tartanám. :) De mivel a lányom, beszégetnék vele erről, igyekezném megérteni és elfogadni a szitut még így is.

Ha csak fogalomzavar áll a kérdés mögött, és pusztán csak rajong a fickóért, az eggyel könnyebben kezelhető helyzet, bár számomra ez is furcsa, mert sosem voltam ilyen „rajongó” típus (persze, tetszettek nekem is sztárok külsőre, de sosem voltam „szerelmes” ismeretlenekbe). Erről a rajongásról mindig az jut eszembe, hogy kamaszként volt egy pasim, aki időnként modellként szerepelt az Ifjúsági Magazinban, és egyszer készítettek vele egy „interjút”, mert állítólag számos lány olvasó érdeklődött, ki ez a helyes fiú. Nos, abban az interjúban konkrétan semmi nem volt igaz. :)

2019. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!