Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálsz, ha 10 éves...

Mit csinálsz, ha 10 éves gyereked nem akar bemenni a napközis táborba és sír mindennap és úgy kell otthagyni, mint egy kiscsoportos nehezen beszokó gyereket az óviban?

Figyelt kérdés

Felmondasz a munkahelyeden a nyáriszünetre és minden ősztől keresel új munkát?

Az nem opció,hogy beszéljek össze a barátaival, hátha ha együtt mennek, bemegy, mert nincsennek olyan barátai, akik táborba járnak.


2019. aug. 28. 08:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Másik tábort keresel, vagy bébiszittert fogadsz.


Egyébként megkérdezném miért sír, bántják e.

2019. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem elèg èrett, hogy vigyàzzon magara otthon, baratait athìvja, együtt maszkaljanak? Nincs olyan, akivel felvaltva vigyaznatok egy csapat gyerekre? Ha ennyire nem szereti a helyet, annak nyomòs oka lehet. Nem szekàlja valamelyik gyerek, nincs olyan program, amit szìve szerint csinàlna helyette?
2019. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Elmagyarazom neki, hogy nem tudom máshogy megoldani a felügyeletét, egyedül pedig nem hagyhatom. 10 évesen már fel kell hogy érje ésszel, nem azért megyek dolgozni, hogy jól kiszurhassak vele és táborba adhassam, hanem higy megeljunk.


De a nyáriszünetnek épp vége, most jut eszedbe a KÉRDÉS?

2019. aug. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%

Nem erzi ott jol magat, nincsenek baratai a taborban. :(


Keress egy masik tabort mindenkepp!!

Kinzas egy szegenykenek...

2019. aug. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mindegyik táborban ezt csinálja, abban is amit amugy nagyon szeret csinálni..pld úszás
2019. aug. 28. 08:38
 6/22 A kérdező kommentje:

még be sem megy az első napra, már aznap reggel ez van..

már két tábortdíjat bebuktam így

nem mondja meg, hogy mi baja, csak azt, hogy nem akar menni, velem akar lenni

2019. aug. 28. 08:39
 7/22 A kérdező kommentje:

Nincsennek barátai, akikkel együtt mehetne.

Aki van, az csak a suliban van, nyáron Balatonon vannak egész nyáron.

2019. aug. 28. 08:43
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
Erre az évre már mindegy. Azért én a helyedben leultetnem egy beszélgetésre. Ugyan árulja már el, mi a probléma, mit nem ért azon, hogy dolgoznod kell ő meg nem lehet otthon egyedül. Ezt azért már az atlag 3 éves óvodás is képes felfogni: anyának x a munkája, x munkahelyen, neki az óvoda a munkahelye, a munkája pedig ott a játék. Egy 10 éves, hacsak nem értelmi fogyatékos nem létezik, hogy ezt nem fogja fel. Amúgy ha olyan a munkahelyet, én simán megjatszanam, hogy kérek 2 hét fizetesnelkuLi szabadságot, amit otthon töltök a gyerekkel, de mivel nem dolgozom és így fizetés sincs, semminsincs: Tehát nincs program, nincs otthonról elmenetel, nincs csoki, chips, a lehető legolcsobb ételek, nincs tv, stb. HathA akkor leesne neki, hogy miért kell dolgoznod neki megbtaborba mennie
2019. aug. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
99%
6 eve voltam 10 eves.. engem anya otthon hagyott bandazni a tobbiekkel ha akartam. Mondjuk volt annyi eszem, hogy nem gyujtom magamra a hazat.
2019. aug. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nemtud kivel bandázni, nincs barátja, szomszédba se közel-se távol nincs gyerek
2019. aug. 28. 08:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!