Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fiús szülők, ti hogy kezelitek...

Fiús szülők, ti hogy kezelitek a merevedést?

Figyelt kérdés

Szóval olvastam már mindkét végletről, ahol úgy vannak nevelve, hogy ez tabu, tehát ha a fiú reggel merevedéssel ébred, addig ki sem mer jönni a szobából, amíg nincs vége, meg olvastam már olyat is, hogy van ahol tök természetesnek veszik, hogy a merevedés emberi dolog és ugyanúgy lazán mászkál fiú és akár az apa is a család többi tagja előtt merevedéssel is.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. szept. 3. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Hol olvastad ezeket?
2019. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
Létezik nadrág....abban nem feltűnő hacsak anyuci nem a fia fa.s.zát nézi
2019. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
A merevedés pont olyan mint az emberei anyagcsere - az élet természetes része, mindenki jár WC-re, de mindenki diszkréten kezeli. Pont így kell szülőként/gyermekként is kezelni, van, nem kell szégyellni, de mutogatni sem.
2019. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
Én sem mutogatom a tamponom a regglinél, csávókám se mutogassa a fa.át.
2019. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Amikor felkelnek a fiúk, akkor a fürdőszobába mennek készülődni. Nálunk alap dolog, hogy reggel tisztálkodunk. Amíg a fürdőig érnek, nem szoktam bámulni őket. Amikor kijönnek, már eltelt annyi idő, hogy a múlté legyen. 😉
2019. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%
Ugyan nem szülő vagyok, de van egy fiú testvérem. Lazán álló farokkal mászkál, szerintem túl fáradt, hogy érdekelje😂Eleinte kissé zavarbaejtő volt számomra, de 4 év alatt szerintem már mindenki megszokta😅
2019. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Mit kell ezen kezelni??? Ez nem egy betegség. Olyan, mint amikor egy nő fázik reggel, és a mellbimbóját látni a pólón át.
2019. szept. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%
Tényleg nem értem a kérdést. Nadrág/gatya/bármi???
2019. szept. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
nálunk nem tabu. teljesen természetesen kezelik, nem foglalkoznak vele, nem bámulják. nem szokásom pucéran flangálni otthon, de van szitu, hogy látnak úgy.
2019. szept. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

sehogy, ezen nincs mit kezelni. gondolom a gyerekben van annyi, hogy vesz fel magára egy gatyát, amiben nem látszik és nem álló pénisszel boxerban mászkál egész reggel.

hát én reggel felkelek, egyből rohanok suliba, hogy el ne késsek, mert olyan korán kelek. szal már eleve farmerban jövök ki a szobámból. hétvégén meg nem kelek reggel, mire kimászok az ágyból, arra már nem áll.

2019. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!