Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Áldásodat adnád anyukaként 9...

Áldásodat adnád anyukaként 9 év különbségre?

Figyelt kérdés

A lányod 13 éves.

A fiú aki szereti 22.


A fiú olyan ártatlan akár a lány.

Olyannyira szerető, mint a lányod és ugyanúgy érintetlen.


Ha elbeszélgetsz a fiúval s megtapasztalod, hogy tényleg intelligens, és tényleg szereti a lányod és nem 1 kalandra akarja hívni, áldásod adnád a kapcsolatra?



2019. okt. 6. 20:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
96%

mivan?


mit akarna egy 22 eves srac egy 13 evestol? mirol beszelgetnek? hogy mi volt a matekhazi?


hagyjuk mar ez meg viccnek is rossz. meg ez az "ugyanolyan artatlan mint a lany" ne rohogtess:D akkor az vagy fogyatekos vagy autista a mai vilagban, mert nincs olyan normalis 22 eves srac aki egy 13 eves erettsegi szintjen van.

2019. okt. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
masresztmeg ha annyira artatlan a srac megis hol ismerkedik meg meg szeret bele "veletlenul" 13 evesekbe? valahogy nem latom hol metszene egymast ennek a ket korosztalynak a szabadideje...
2019. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
Dehogy adnám áldásomat. Egy 13 éves kislány maradjon a korosztályánál, a gyerekszerelmeknél.
2019. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
pff,nem
2019. okt. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
96%

Remélem ez valami vicc baccki.

Normális vagy???

A 13 éves MÉG GYEREK!!!!!!!!!!!

A 22 éves felnőtt!

Nem mellesleg 14 alatt még büntetőjogi kategória is.

ESZEDEN LEGYÉL BACDMEG !!!!

2019. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy én vagyok a srác?
2019. okt. 6. 20:43
 7/33 anonim ***** válasza:
94%

2-es lehet egy osztályba járnak :D

Nem tudom elképzelni hogy egy 22 éves mit akar egy kislánytól. 23 vagyok egy éve dolgozom mögöttem a diploma és még a 18 éves az ismerősei szerint "koránál érettebben gondolkodó" húgomat is gyereknek érzem magamhoz (és nem azért mert én olyan hű de felnőtt vagyok) Ez még a húgom javára is +5 év bakker. Konkrétan beteges ha tényleg úgy gondolod egy általános iskolás kislánnyal vagy egy szinten.

Nem tudom elképzelni hogy jó szemmel nézném főleg ha "idegen" a srác. Ha ismerős gyereke még talán be venné a gyomrom mert ha baj van "tudom hol lakik" hogy úgy fogalmazzak.

2019. okt. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
Ha az én 13 éves lányom egy 22 éves fiúval "beszélgetne", és az áldásomat kérné a kapcsolatukra, felakasztanám magam. Anyaként ezt hatalmas csődként értékelném.
2019. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%
Nem. De egy 16 évesre sem. 13 éves kislány túl fiatal még a fiúkhoz.
2019. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt! Egy 13 éves gyerek mellé egy 22 éves felnőtt férfit?
2019. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!