Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elfogadnatok, hogy 12 eves...

Elfogadnatok, hogy 12 eves lanyotoknak egy 14 eves fiu a legjobb haverja?

Figyelt kérdés

12 eves lányomnak (14-nek néz ki legalabb, magas) van egy 13 eves fiu baratja, akivel nagyon jol elvan. Állandóan együtt vannak, ha nem akkor meg telefonon társalognak akar órákat, mindig megnevetteti. Azt mondja a lányom , hogy nem járnak (reméltem), de jó haverok. A fiu tényleg nagyon jo humorú és igazi kis úriember (a lányomnak odaadta a pulcsijat amikor fázott, kiallt erte a suliban amikor egy tanar igazsagtalanul dorgalta stb. ) A lányom nem hanyagolja el a teendőit ez miatt, jol tanul itthon is besegít a házimunkába, kutyájával.

Másnak is van hasonló tapasztalata lány gyerekevel? Hogy kezeltétek? Támogattátok, elfogadtátok a barátságot ?


2019. nov. 4. 22:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányom még kicsi, de nekem volt egy ilyen barátom kislánykoromban. Mi egymás között azt mondtuk, hogy járunk, de 1.5 évig csak a kezemet fogta, még puszit se nagyon adott. Ártatlan barátság volt, ami később szerelem lett. Remélem, egyszer az én kislányomnak is megadatok hasonló, mert nagyon szép volt.
2019. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Most 13 vagy 14? Amugy meg osztalytarsak, ahogy a szovegben kiderul. Hulyeseg lenne megtiltani egy fiu-lany baratsagot. En nem latok ebben semmi problemat
2019. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
ne haragudj de semmi közöd hozzá. abban a korban van, amikor elkezdi kialakítani a saját köreit. persze ha aktívan árt a lányodnak, akkor lépj közbe. de ha semmilyen negatív hatása nincs a kapcsolatnak, akkor maradj ki belőle. a lányod se szól bele abba, hogy te kivel barátkozol. és az anyád se.
2019. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
91%

Ebben szerintem nincs semmi rossz. A lányodat nyilván kezdik érdekelni a fiúk, a srácot meg a lányok. De ebben nincs semmi főleg így, hogy semmilyen negatív hatással nincs rá.


Egyébként(ez csak felvetés és valószínűleg nem lesz népszerű ez a kommentem) ha pl. 2 év múlva még tart ez a jó viszony esetleg szerelem lesz belőle és lefekszenek. Mert akkor már azért elég nagyok lesznek hozzá 14-16. Nem örülnél neki ha ezen egy olyan emberrel menne keresztül akiről tudod, hogy már 2-3 éve mellette áll és valószínűleg tényleg szereti?


Szerintem ezen érdemes gondolkozni kicsit és persze nem az én lányom könnyen mondok ilyet.

2019. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem ez a dolog teljesen rendben van, amíg őszinte és nyílt a kommunikáció közted és a lányoddal ( van tudomásod a fiú dolgairól és mesél a lányod, ez nagyon jó!)

Én engedném továbbra is, igyekeznék jobban megismerni a fiút, pl áthívnám, legyenek nálunk, egy két szendvicset keszitenék, aztán hagy legyenek a szobába filmezni

Visszagondolva nekem szinte csak fiú barátaim voltak, velük mentem moziba, pizzázni stb, olyan időszak is volt, hogy egyikőjükkel bizalmasabb volt a kapcsolatunk olyan értelemben, hogy elmeséltem neki egy - két személyesebb, akár családi problémám, vagy iskolai gondom, később meg szerelmi témákban is kikértem a véleményét.

Tufkmz, a te lányod még fiatal, de szerintem az ő fiú barátja még nem olyan jellegű, mint az idősebb korosztály kialakuló szerelmi élete. Szerintem ők tényleg csak barátok, és lehet a fiú sokkal jobban megérti, támogatja, mint egy lány barát, tudjuk a lányokról, szeretnek irányítani 'bandavezérek " lenni, rivalizálni, én pont emiatt nem szerettem lányokkal barátkozni, mindig volt egy' főnök ' a bandából, és utasitgatott mindenkit...

Nagyon jól - nevelt kislányod van, jó tanuló, szorgalmas a házi munkában, házi állattal. Remélem én is ilyen jó anyuka leszek később is, most még csak két éves a kislányom :)

2019. nov. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

"ne haragudj de semmi közöd hozzá."



???? WTF?????????


Majd 18 éves kora után nem lesz joga beleszólni, de köze még akkor is lesz hozzá, legalábbis normáliséknál nem szűnik meg a szülő-gyermek közötti kapcsolat a hivatalosan felnőtté válás dátumának elhagyásával. Ekkora baromságot meg, hogy "mer' ő sem szól bele" még nem hallottam. 12 éves GYEREKRŐL van szó, hahó!!!! Nem azt mondom, hogy el kell tiltani, sőt, szerintem sincs probléma ezzel a dologgal, de ez a SEMMI KÖZÖD HOZZÁ hozzáállás felháborító, hogy mennyire elharapódzott!

2019. nov. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak is van egy legjobb fiú barátja, csak annyi különbséggel, hogy ők most 11 és 12 évesek. Én nem tiltom. Ugyan minek?
2019. nov. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek koromban nekem is volt egy ilyen fiú barátom. Bár mi suliban nem nagyon foglalkoztunk egymással, ő a fiúkkal volt én a lányokkal. De suli után még szünetekben jóformán minden nap együtt lógtunk évekig. Kutyát sétáltattunk, kirándultunk, bringáztunk. Persze nem mindig csak ketten, sokszor más barátok is jöttek. De legtöbbször csak kettesben. Mindenki azt hitte, hogy járunk,szülők is. De nem, mi csak barátok voltunk. Soha még csak egymás kezét se fogtuk meg. Ez kB ált 5.től gimi 11ig tartott. Akkor lett egy barátnője, akinek nem tetszett ez a mi barátságunk. A családunk is eljöltözött a város másik végébe. Így szép lassan elkopott ez a barátság. De mindig jó szívvel gondolok rá vissza.
2019. nov. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Leírás alapján nem látok semmi ördögtől valót benne.
2019. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel
2019. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!