Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek a 17 éves lányotokn...

Engednétek a 17 éves lányotoknak, hogy orrpiercinet szúrasson?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 11:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem engeded el, majd elmegy az engedélyed nélkül.
2019. nov. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
99%
Volt ilyen kérdés, csaak 16 éves volt a lány.... Én vettem az enyémnek hamis piercinget. Rövid idő alatt kiderült, hogy mégsem tetszik neki.
2019. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Még nem. Meg elvileg 18 év alatt nem is csinálhatnak szülői beleegyezés nélkül. Vennék neki hamis piercinget, ha valóban tetszik neki, akkor 18 éves korától engedném.
2019. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Nem nagy dolog. Nem tetszik neki, kiveszi és 2 nap alatt beforr. Sokkal inkább mint hogy tetkója legyen
2019. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Nekem egybol 8. osztály után csinálták, úgy 15 évesen, de senkit se zavart középiskolában sem. Sőt rajtam kivul volt még két lánynak is. Egy pici csillogo kőtől az orrában nem.lesz rossz ember felnőtt korára.
2019. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%

Én igen. Nekem engedték pont 17 évesen. Imádtam pár évig. 23 körül kivettem. Összeforrt, kész.

Aki azt írta 18 alatt nem csinálhatnak beleegyezés nélkül: igen elvileg. Ki kellett töltsek egy papírt de iratokat nem kértek hozzá. Úgyhogy egy születési dátumot 1 évvel elírni semeddig nem tart, aztán a 17 éves 18...

2019. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%
Persze. Egy pc azért nem olyan nagy dolog. Nem tetszik neki akkor kiveszi és beforr. Kész.
2019. nov. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
47%
Nem. 1 évet vár és oda lyukaszt magán, ahova akar.
2019. nov. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem engeded meg neki akkor meglehet, hogy lázadozni fog és majd titokban megcsináltatja vagy még rosszabb; én szúrtam magamnak anno mert annyira elzárkóztak a szüleim az erről való kommunikációtól és olyan erőteljesen tiltották, hogy nekem azért is kellett piercing a szám alá. Egy orrpiercing nem a világ vége de én leülnék vele beszélgetni erről. Tudja pl azt, hogy a lyuk sosem fog utána eltűnni és hiába veszi ki, örökre ott marad, tapasztalatból mondom és akkor is ott marad ha szakember szúrja sajnos, eltakarni pedig semmivel nem lehet. Ha ő ezt vállalja és nem fogja zavarni akkor rendben van de adnék neki egy kis időt, hogy gondolkodjon. Én a tetoválast is engedném de előtte kikérném szakember véleményét arról, hogy takarható-e a minta amit kitalált mert majdnem biztos, hogy meg fogja bánni.
2019. nov. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Ha most találta ki, akkor nem, ha fél éve is téma vokt, akkor igen.

Vagy fél év múlva.


Nekem van pc-m

16 voltam, de 1,5 évet vártam rá akkor, hogy megengedjék.

Jót tett

2019. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!