Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti eltudnátok fogadni...

Szülők, ti eltudnátok fogadni azt, hogy a 16 éves lányotok biszexuális és, hogy most jelenleg egy szintén 16 éves lánnyal van együtt?

Figyelt kérdés
Kíváncsiak lennétek a barátnőjére?

2019. nov. 7. 11:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
El
2019. nov. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Én simán. Abszolút toleráns vagyok a más beállítottságúakkal. Az apja viszont.. Haaat az problémás lenne.
2019. nov. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Modern felfogású és toleráns ember vagyok ahogyan a férjem is. Ha a gyerek így boldog akkor áldásom rá. Nekem egy dolog fontos (de nyilván nincs jogom beleszólni, hogy kivel legyen); hogy az akit párjának választ az szeresse, tisztelje és becsülje a gyerekemet, a neme engem nem érdekel. Ha a lányunk úgy érzi, hogy a barátnője vállalható, normális ember, akkor tárt karokkal várjuk őt.
2019. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Mivel nem vagyok álszent, ezért az őszinte válaszom nem.
2019. nov. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy elfogadnám, nincs ezzel semmi gond. És nyilván örülnék, ha bemutatná.
2019. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
15%
Nem szólgatnék bele, de nem lennék kiváncsi a lányra. Gyerekes hóbortnak tartanám,remélve hogy kinövi.
2019. nov. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Mivel az anyja is biszexuális, így simán ;)
2019. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Hát pedig szerintem azzal, hogy nem tudjátok elfogadni ezt, azzal a saját lányotokat sem fogadjátok el, tehát hogy azt aki. És ez szerintem nagyon szomorú.


Abba már miért nem szóltok bele, hogy milyen pózban csinálja? Én mindig is azt hittem, hogy egy szülő dolga az, hogy felnevelje, szeresse, elfogadja és támogassa a gyerekét és nem az, hogy mondhatni a bugyijában matasson, mert ez bizony az. Nem mindegy kit szeret és, hogy milyen neművel szexel, ha szexel egyáltalán? Ennyit a boldogságról...


Különben meg mi a garancia arra, hogy ha férfival lenne együtt, akkor vállalna gyereket? Mert gondolom ez is a baj... De az a helyzet, hogy manapság egyre többen nem vállalnak gyereket.


Amúgy igen, én vagyok a lány még mielőtt valaki kérdezné.

2019. nov. 7. 13:26
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Ôszintén: van más választásom, mint elfogadni?
2019. nov. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Igen, elfogadnám és kíváncsi lennék rá, de kérdező, azért tanuld meg más véleményét elfogadni, vagy legalább nem foglalkozni velük.
2019. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!