Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hova tűnhet el egy gyerek...

Hova tűnhet el egy gyerek úgy, hogy hónapokig, vagy akár soha nem találják meg?

Figyelt kérdés

Facebookon rábukkantam az Eltűnt emberekért - megoszthatod csoportra, és ledöbbentem, hogy mennyi gyerek tűnik el. Oké, a legtöbben 1-2 nap után hazamennek, de van például egy székesfehérvári kislány aki még augusztusban tűnt el, és azóta sem tud róla semmit. Otthonról ment el. Vajon magától szökött el, vagy elrabolták? Hova mehet úgy egy gyerek, hogy senki ne találja meg, és hogy marad életben egyedül, honnan vesz kaját például? Hiszen ahhoz be kell menni egy boltba, és akkor már van esély hogy felismeri valaki. Vagy ha messzire ment, akkor is láthatták tömegközlekedési eszközökön.

Mennyi esély van rá, hogy ennyi idő után előkerül egy gyerek?


2019. nov. 19. 14:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Beteszik egy autóba és meg sem állnak vele Amszterdamig. Beteszik egy illegálisan működő, kiskorúakat futtató bordélyba.

Határellenőrzés nincs.

2019. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki azért tűnik el, mert elszökik.
2019. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Már nem èl.
2019. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Az eltüntek egy része azért nem kerül elö, mert nem él, csak a holttestét sem találták meg.

Másrészt egy gyereket is el lehet változtatni más hajviseletettel, más öltözködési stílus, nagyobb gyerek esetében akár hajfestés is szóba jöhet.

Másrészt egy gyerek eleve igen gyorsan és sokat változik magától is, fél év vagy egy év alatt teljesen másmilyen lesz.

Emellett az emberek nagy része eleve nem is tud arról, hogy milyen gyerek tünt el, és hogy nézett ki, a boltosok meg föleg nem nézik az ilyesmit, mert sem idejük, sem lehetöségük nincs rá!

2019. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"...egy székesfehérvári kislány aki még augusztusban tűnt el... Hova mehet úgy egy gyerek, hogy senki ne találja meg, és hogy marad életben egyedül"


Erre egy szomorú választ írnék: valószínűleg már rég nem él.

2019. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén szólva ha mellettem ülne a buszon sem ismerném fel, mert egyszerűen nem szoktam annyira megnézni az embereket.

Van h egy ismerősöm mellett elmegyek a tescoban, mert a saját dolgommal vok elfoglalva....

De ahogy előttem is írták már!

Többnyire halottak, vagy "kényszer munkások"

2019. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Alig 80 km ide Fehérvár

Nincs messze.

Azt sem tudom milyen kislány.

Ha a beszélgetnék vele sem tudnám, h. ő elfűnt gyerek..


Egyébként vagy halott, vagy pincébe zárva vagy küldöldön gyerekbordélyban van

2019. nov. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyermekkereskedelem. Ebben benne van a prostitúció, az illegális örökbefogadás, de még talán a szervkereskedelem is. Vagy ahogy előttem írták: már meghalt, ami lehet összefüggésben a fent említettekkel, vagy történhetett vmi más.

Én sem ismerném fel ezeket az embereket, hogy őszinte legyek. Sokszor feldob a facebook ilyeneket, hogy eltűnt, mellékelve egy kép és rövid leírás. Konkrétan a 10 lakásos társasban, amiben élek találok olyan szomszédot, akire illik a leírás. Ahhoz, hogy felismerj valakit egy kép nagyon kevés, ha nincs valami speciális ismertető jegye.

2019. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Az utcán az emberekre amúgy is addig emlékezünk, ameddig elhaladunk mellettük.

Ez a bordélyházas dolog viszont durva. Ilyen helyeken nem keresi őket a rendőrség? Vagy ezek hol vannak, hogy senki nem találja őket?

2019. nov. 19. 18:08
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos en ugy tudom 48 ora utan drasztikusan csokken az esely, hogy elve elokerulnenek. Lehet, hogy megolik oket, vagy gyermek/szervkereskedelem aldozatai lesznek. Mocsok egy vilagban elunk. Belegondolni is szornyu.
2019. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!