Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 16 éves fiam szerelmes az...

A 16 éves fiam szerelmes az apja barátnőjébe. Beleavatkozzak vagy mi ilyenkor a jó eljárás?

Figyelt kérdés
Az exem és a 16 éves fiunk imádják egymást. Nálam lakik, de naponta találkoznak, sokat nyaralgatnak, programoznak, szerencsére tényleg imádják egymást. A fiam nagyon jó "gyerek", jól tanul, sportol, imád engem is. Az apjának most lett egy barátnője. Fiatalabb az exemnél, mert ő 40 éves, a nő pedig 28 éves. Bevallom, szép és ahogy hallom, kedves is. Ezzel idáig természetesen nincs gond. De szerintem a fiam szerelmes a nőbe. Van barátnője... Korban hozzá passzoló. Viszont tegnap tönkrement a laptopom és az övéről küldtem el egy e-mailt, amit telefonon fárasztó lett volna megírni. Nem kellett kutakodnom, a gépén az asztalon mind a nő képeivel van tele. Nem közös képekkel. Közösségi oldalról lementett szelfik... Eddig is feltűnően sokat beszélt róla, de azt hittem, csak annak örül, hogy az apja végre boldog. Mert már évek óta nem lelte a párját és most úgy néz ki, hogy ezzel a nővel komoly minden. Már össze is költöztek. Most mit tegyek? Hagyjam? Vagy beszéljek erről vele?
2019. nov. 25. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Beszelj vele. De ne úgy, hogy támadásnak vegye. És azt se mond, hogy a laptopján láttad.
2019. nov. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem hagyd. Majd elmúlik.
2019. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Én nem beszélnék vele erről, magától is rá fog jönni, hogy nem vezet sehova ez az érzélem. Az pedig, hogy fent vannak a képei a gépén nem azt jelenti, hogy szerelmes bele, bár nem sokkal jobb az sem ha az apja nöjére veri ki, de hát 16 éves, tuti nem beszélnék vele erről, csak ha durvulna a dolog.
2019. nov. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Egyelőre én sem foglalkoznék vele. Kamasz, majd elmúlik. Előbb-utóbb úgyis rájön, hogy ez csupán plátói szerelem, esetleg magától ábrándul ki belőle.
2019. nov. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem biztos h szerelmes...

Szerintem ne foglalkozz vele

2019. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Hagyd... kamaszkorban nálunk a fél osztály a tornatanárnőbe volt belezúgva. Valamennyire természetes az ilyesmi. Majd kinövi.
2019. nov. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%

CENZÚRA


Anyátok!

2019. nov. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
És mit mondanál neki? Attól tartok azzal azt érnéd el, hogy jobban titkolná, de nem szűnne a rajongása.
2019. nov. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!