Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Ti meddig engednetek...

Szülők! Ti meddig engednetek el a barátnőihez a 13 éves lányotokat?

Figyelt kérdés
Megbízható lány segít itthon 4 es 5 os tanuló van egy 7 hónapos húga is akire sokat vigyáz.Ti hány óráig engednetek el a barátnőihez/barátnői el valamerre?
2019. dec. 30. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nálam ennyi idősen az volt a kérés, hogy sötétedés előtt érjek haza (ha nem náluk aludtam hanem csak pl elmentünk a városba)
2019. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Sotetedes elott erjek haza a varosbol (ha csak nem moziba vagy szinhazba mentunk)


penteken es szombaton ott aludhattam barmikor ha akartam. Akar ugy is, hogy csak delutan atmentem, felhivtam anyat, hogy maradnek, es reggel haza mentem.


A baratnoim szulei is megengedtek ugyan ezt.

2019. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel télen fél 5-5-kor már tök sötét van, sosem volt ez kikötés nálunk és nem lesz így a lányainknál sem. Tudjam, hogy hol vannak, lehessen őket elérni és legyen megoldott a hazajutás (ebbe az is beletartozik, h ideszólnak és mi elmegyünk értük). 4 lányunk van. 😊
2019. dec. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam el engedni nyáron se csak 5 ig és ezért nagyon szokott rám haragudni és ezért is tettem fel a kérdést mivel ma is akart menni 2 barátnőjével moziba (25 perces busz utal tudnak menni) és én nem engedtem meg neki és most is kicsit még haragudott mivel állítólag miattam mindenből kihagyjak a barátnői szerintetek ez jogos volt?
2019. dec. 30. 13:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőihez? Vagyis otthon lesznek és lesz szülői felügyelet? Mert akkor akár reggelig.

Ki az éjszakába szilveszterkor nem engedném egyedül őket.

2019. dec. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

#4 azért a mozi más, mint a szilveszteri forgatag.

Moziba engedném, tudod hová megy, mikor kezdődik és mikor lesz vége. Nem egyedül lesz.

2019. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz az enyém most lett 14..6ig szoktak egymásnál lenni a barátnőivel, nyáron 8 ig.

Bármi van hív telefonon, ha pl késik vagy ilyesmi.

2019. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor jogosan haragszik hogy nem engedem el?
2019. dec. 30. 15:29
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát.. kicsit túldramatizálja sztem hogy mindenből kimarad, de azért erre a mozis programra elmehetett volna
2019. dec. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogosan haragszik.
2019. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!