Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti ezt hogy fogadnátok?

Ti ezt hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés
Egy pár napja a 15 éve lányom bejelentette hogy a vasárnapi (jan.5) ebédre úgy terítsünk hogy nem négyen hanem 7-en leszünk. Mert hogy jön a barátja és mivel az volt a kérésünk felé hogy a bemutatás így történjen a szülei is jönnek! Bevallom tényleg mindent úgy csinált ahogy kértük ok nélkül nem maradt ki, tudtam hogy van valami fiú az életében, és azt mondta nekem hogy komolyabb lett a dolog és a barátjával megbeszélték hogy van egy határ amit ha elérnek akkor jön a bemutatás. De mégis a nagyobb gyerekem és az első ilyen! Ti mit csinálnátok?

2020. jan. 1. 19:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%
Megterítenék 7 személyre.
2020. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Elkezdeném egyeztetni a menüt. Ciki, ha vegák vagy gluténmentesek, és nem tudnak enni.
2020. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
És nem izgulnál elképesztően hogy milyen a srác, vagy a szülei? Hogy mi lesz az ebéden? Vagy hogy a férjed mit reagál, mit fog mondani a fiúnak?
2020. jan. 1. 19:56
 4/25 A kérdező kommentje:
Az étellel kapcsolatos dolgokat a lányommal már megbeszéltem.
2020. jan. 1. 19:57
 5/25 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon örülnék, a legtöbb lány nem tartaná be ezeket a szabályokat.
2020. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Ha ti ezt akartátok akkor mi a bajod vele?


Èn pl rosszul lennék, ha 15 éves lányom a barátja egész pereputtyát oda hozza. Nekem teljesen mindegy lenne kik a szülei a srácnak. Elöször a sacot akarnám megismerni, és valószínü az évek alatt lesz másik barátja majd. Azzal a szülökkel lehet megismerkedni akikkel tényleg valami közös lesz a lányommal, pl össze költöznek majd, vagy házasodnak...


Ti minek akarjátok látni a szülöket rögtön?

Mondjuk én attól is rosszul lennék, ha enegm egy srác anyja azt akarná, hogy a lányom megismerkedésénél nekünk is ott kellene lennünk.


Habár kicsik a lányaom(9 éves a nagy), de már itt sem megyek el vele új barátaihoz. Oda viszem ahova meghívják és menni akar, és elmegyek érte, de az új barátai szüleivel egyikkel sincsen vacsora viszonyunk.

2020. jan. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem izgulnék. Örülnék, hogy a lányom ilyen jólnevelt és őszinte. Én soha semmit nem mondtam el anyámnak. Volt olyan pasim, akit két év alatt egyszer sem látott.
2020. jan. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

#7 ennek amúgy én is örülök!

Gondolom akkor anyukáddal nem volt túl jó kapcsolatod!

2020. jan. 1. 20:09
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Csak ismételni tudom az előttem szólókat. Nagyon korrekt a lányod, előrelátó hogy szól, a fiú is az lehet, ha így betartották amot megbeszéltek - mármint a határt és ahhoz kapcsolódóan a bemutatást. Nekem van olyan barátnőm aki ennyi idősen jött össze a fiújával, azóta 20 év eltelt és férj és feleség. Szóval vedd komolyan :)
2020. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nagyon rendes lány, főleg ha így betartja amit kértek tőle.

Bár engem sem érdekelne a srác családja, esetleg csak később.

2020. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!