Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kiskamasz 13 éves gyereked...

Kiskamasz 13 éves gyereked flegmaságát, más hibáztatását hogyan tudod korigálni?

Figyelt kérdés
Nálunk 2 éve ez megy. Mindig mást hibáztat a hanyagságáért és figyelmetlenségéért
2020. jan. 30. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
A gyereket nem 13 évesen kell elkezdeni nevelni.
2020. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Ó, az én fiam 7 évesen is ilyen. A fal hibája az is, ha nekimegy...
2020. jan. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Már az első ilyen megnyilvánulásánál kellett volna elmagyarázni hogy működik az élet. Ezt már nehezen lehet korrigálni. Majd a nagybetűsben megtanulhatja még.
2020. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Csírájában kezeltem. Összeteszem a kezem, 13 éves fiam teljesen normális. Csak lesek, hogy a többiek hogy beszélnek másokkal, anyjukkal és semmit sem vállalnak fel.
2020. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Mindig rácsodálkozom, hogy ide mennyi ember ír, aki nem volt kamasz! :D
2020. jan. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végig gondolnám, hogy mi milyenek vagyunk az ő szempontjából? Olyanok akik folyton őt láttuk a tökéletesnek idáig, és egy társsal, vagy tesóval való vitában csakis neki lehetett igaza. Vagy ellenkezőleg a szigorunk már telhetetlenséggé fajult, nem hagytunk neki önállóságot, választást semmiben. Ha ez a két véglet valamelyike kissé illik ránk, utolsó pillanat változtatnunk. Felelős ember abból lesz, akinek szabad hibázni, aki önmaga vonhatja le a tanulságot, és akit támogatnak a saját útjának megtalálásában.
2020. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, aki jól levan pontozva. Igazad lehet utolsó. Én pont olyan szülő vagyok, aki már kicsiként hagyta, hogy veszítsen, hogy szokja, közel sem kezeltem a legtökéletesebben, hisz hazugság lenne, mivel hiába a legjobban szeretem a földön, akkor sem lehet mindenben hibátlan és tökéletes, hagytam bukni is és felállni. De mindig is itt vagyok, akihez jöhet. Teljesen normális, reális gyerek és az osztályfőnöke is mondta, hogy ritka, aki ennyire viseli a kudarcot, vállalja a tetteit , nem hadakozik, de ettől független nem csinál nagy hibát. Mert ugye mi a hiba? Ezt nem is lehet megítélni. Tehát akármenynire is lehet lepontozni, anyuci pici majmocskája mindig is olyan lesz, aki soha nem hibás semmiben. Van pár normális szülő ismerősöm, aki ezt most ismeri be, hogy túlszerette, túlféltette, túl túl...most gondban van. Nagyon emelem a kalapom az ilyen anyukák előtt, hisz , mint midnenki, követünk el hibákat és ők beismerték, ha erről a témáról van szó, hogy van baj, és ezt a nagy majomszeretetük okozta, nem hagyták magára, nem hagyták veszteni, nmindig mindenben neki volt igaza. Azok, akik ezt nem vállalják, gondolkozzanak el, miért is ilyen a ygerek.Főleg 13 évesen. 17 évesen mág azt mondom, oké. Ott mindneki megbolondul.De ott is maradhat reális, egy egyenesen nevelt gyerek.
2020. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!