Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tizenkét órát volt a gyerekemn...

Grafi 1004 kérdése:

Tizenkét órát volt a gyerekemnek igazolatlan. Most kaptam egy levelet hogy értesítették a gyámügy et. Valaki megtudná mondani hogy mire SZÁMÍTHATOK?

Figyelt kérdés
2020. febr. 3. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
2020. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Elvileg azonnal kellett volna értesíteniük...


Nálunk a suli elsikálta emiatt öcsémnek

De intézményen belül nagy balhé volt belőle


Meg nyilvsn otthon is

2020. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki fog menni hozzatok egy családsegítő. Csinálnak egy környezettanulmányt, elbeszélgetnek a gyerek fejével (ha ő lógott es nem a ti hibátok) es nagyjábol ennyi ha nem lóg többet.
2020. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ahogy előttem írják. Ha meghaladja az 50 órát, akkor megvonják a családi pótlékot
2020. febr. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
tizenkét óra az két tanítási nap, ezért tényleg rátok hívják őket?!
2020. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
10 ora igazolatlan hianyzas után kimegy a gyerekjoletitol kornezettanulmanyra es elbeszelgeni. 30 igazolatlan hianyzas utan szabalysertesi eljaras. 50 ora ora utan megvonjak a csaladipotlekot es a korolmenyekre valo tekintettel (ha nem megfelelo) akkor akar a vedelembe vetelt is elindithatja a gyamugy.
2020. febr. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2-3 éve az én gyerekemnek is összejött. Kaptam egy levelet a családsegítőtől, be kellett mennem egy beszélgetésre. Megkérdezték, hogy tudok e arról, hogy miért hiányzott. Elmondtam, hogy tudom, a konkrét okokat is.

Aztán év végéig nagyon igyekeztünk, hogy ne legyen több.

(nálunk a közlekedés volt a probléma, de az osztályfőnök első órákra nem fogadott el igazolást)

2020. febr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!