Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gyerekemet bántják iskolájában...

Gyerekemet bántják iskolájában. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egyszer váltottunk iskolát, pont ugyanezért, mert kiközösítették, bántották és a tanárok sem kedvelték. Váltottunk, de itt is ugyanúgy elkezdődött novemberben. Szekálják, kiközösítik mert kövérebb náluk, meglopják, lelki terrorban tarják. A tanárok is. Pont olyan mint anno testvére volt, ő is 3 iskolába járt, mindenhol bántották, többször kellett műteni emiatt, egészségére ment, lelki roncs lett. De most a kicsit is bántják és már ő is lelki roncs. Nem tudom hova átvinni, még csak ötödikes, és nincs több általános suli. Egy darab maradt, de az roma iskola, a legputribb a városban. Mit lehet csinálni egy anyának? A naggyal sem sikerült semmit kezdenünk az ő iskolában töltött 12 éve alatt, nem akarjuk, hogy a kicsivel is ez legyen.

2020. febr. 19. 22:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
84%

Meg kellene tanítanod hogy megvédje magát.

Engem is nagyon sokat bántottak, nem tudtam megvédeni magam. Meg is lett a következménye. Én megtanítottam a gyerekemet hogy hogyan védje meg magát, mostmar nem is piszkálják.

2020. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
97%
Valahol nagyon elrontottátok a nevelésüket. Sosem buzdítanám arra a gyerekem hogy verekedjen de ha bántják üssön vissza nyugodtan, védje meg magát!
2020. febr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
86%
Miért van az, hogy minden gyerekedet bántják, még az új helyen is?
2020. febr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
44%
Nincs esetleg egyházi iskola? Oda jobb magaviseletű gyerekek járnak.
2020. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:
Nyámnyila, burokban nevelt leányomról van szó, ellenünk nagyon agresszív és itthon tölti ki a dühét rajtunk, amit az iskolában kap. Viszont mások ellen nem tud mit tenni. 20 ember ellen nehéz megvédenie magát, nem is nagyon tudunk erre tanácsot adni neki. Ütésre nem buzdítom, még ő jár pórul. És tűre a tűz nem segít, nagyobbat kap vissza.
2020. febr. 19. 22:45
 6/62 anonim ***** válasza:
68%
Valószínűleg ő provokálja a társait, ha mindenütt ugyanaz van nála.
2020. febr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
90%
Mindkét gyereketeket elrontottátok, ha mindkettővel ugyanaz a baj. Rengeteg a túlsúlyos gyerek az iskolákban, minden második gere duci, kétlem, hogy csak ez miatt lenne kiközösítve.
2020. febr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
86%
Olyan nincs, szerintem hogy 20 gyerek ok nélkül bánt valakit már a második iskolájában, és még a tanárok is utálják. Valami ferde a sztoriban, vagy a kislányod nem egy angyal. Valamit nem mondasz el. Nálunk pl nem volt kiutálva senki, se husi se senki. Volt egy visszamaadott gyerek az osztályba, lehet, hogy nem szerettek vele lógni, de sose bántotta senki.
2020. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
Nincs egyházi iskola, ha lenne sem járatnám ilyen helyre. Nem tudom miért bántják a gyerekeimet. Valószínűleg ott csesztük el valahol, hogy teljes burokban neveltük őket, semmi interakciót nem engedtünk nekik soha másokkal, tv-internet előtt voltak egész életükben és azt sem tudták/tudják a külvilágról, hogy mi fán terem. Visszagondolva mondjuk nem bántam meg, legalább nem drogoznak és nem isznak, meg nem tört el semmijük sem. De gyorsan kiszagolják az "életképtelenségüket" úgy érzem és rászállnak, közös ellensége lesz mindenkinek. Még az egyetemen a nagyot is piszkálják.
2020. febr. 19. 22:52
 10/62 anonim ***** válasza:
85%
Szóval az elcseszett nevelésed miatt a többi gyereket okolod? El nem tudom képzelni milyenek lehetnek a gyerekeid, hogy ennyire ellenszenvet váltanak ki... És még csak meg se bántad, lehidalok.
2020. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!