Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák? Mit szólnátok hozzá...

Anyukák? Mit szólnátok hozzá ha egy 22 éves fiú rendszeresen ott aludna a 16 éves lányotokkal?

Figyelt kérdés
2020. febr. 21. 15:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Inkább csinálják a szemed előtt mint titokba, de ez attól is függ mennyire komoly. Persze a gyerekedel beszéljetek róla de ne kínosan csak lazán
2020. febr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem lenne ilyen.
2020. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Adnék nekik óvszert és felvilágosítanám a szexuálisan terjedő betegségekről, és a teherbeesés menetéről.
2020. febr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
Semmit. Örülnék, hogy nem egy kapualjban csinálják.
2020. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Mi is hol egyik, hol másik szülőnél aludtunk, amíg össze nem költöztünk. Hol legyenek, úgy mégis? Egy bokorban?
2020. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha már 16 évesen szexuális életet él, örülnék neki, hogy kapcsolatban teszi és nem fűvel fával kavar.
2020. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Mit jelent a rendszeres? Napi szinten? Vagy ritkábban? Napi, 2 napi szinten nem engedném, nem lennék hajlandó 1 22 évesre is (aki nem az én gyerekem) fizetni, etetni meg takarítani. Hétvégéből 1 éjszakával nem lenne bajom. Meg persze napközben is ha eljön néhány órára az sem zavarna (bár azt sem kell minden nap úgy gondolom).
2020. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%
Eleve csak akkor alhatna ott,ha megengedem, akkor meg értelmetlen a kérdés, hogy mit szólnék...
2020. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha már megengedte, akkor nem egyértelmű, hogy nem zavarja?

Ha zavarná, nem engedné.

Vagy csak nálunk megy ez úgy, hogy a gyerek nem hozhat fel senkit, mielőtt meg nem beszélte?

2020. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%
Legalább ismerném a fiút, és tudnám, hogy melegben, biztonságban vannak együtt. Plusz értékelném a lányom bizalmát felém/felénk, hogy nem titkolózik ilyesmivel kapcsolatban. Az én kamaszkoromban a szüleim hallani se akartak hasonlóról, én bizony a bokor alján oldottam meg az aktuális pasijaimmal, és bizony télen is volt rá példa, hogy a szabad ég alatt (autó híjján) estünk egymásnak. Akkoriban nyilván nem érdekelt, most már azért az egészségügyi részével igenis foglalkoznék, főleg ha a saját lányomról van szó.
2020. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!