Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi számít verekedésnek?

Mi számít verekedésnek?

Figyelt kérdés
Én kb 3-szor egy lány alkarjának ütöttem a tolltartómat de akkora erővel hogy még a ceruzák hegye se tört ki. Azért mert kidobta az egyik személyes tárgyamat a kukába. Tudja hogy irtózom a baciktól a taknyos zsepiktől és kb mindentől ami a kukában van. Ezt ő úgy adja elő hogy megvertem pedig ő nem csinált semmit. Én azt mondtam mind a ketten hibáztunk és borítsunk fátylat a múltra. Szerintetek igaza van? Eszerint megvertem?

2020. febr. 22. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Nyugi öcsi, ettől még nyugodtan csinálhatsz neki gyereket, ha ő is akarja.
2020. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lányok vagyunk mind a ketten
2020. febr. 22. 21:11
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Ez fizikai erőszak, cska hogy tud.
2020. febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
De miért a gyerekvállalás rovatba írtad?
2020. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez verekedésnek számít, amit ő csinált, az meg bullying...
2020. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy verekedés. Szerinted ez normális reakció bármire? Más kérdés, hogy amit ő csinált, az se normális. De ez így kb az ő részéről ovis szint, a tiedrol meg fizikai erőszak.
2020. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez verekedés. De nem kell ekkora hűhót csinálni belőle. Az én osztálytársaim egész álló nap ezt csinálják, fiúk is, lányok is. Szinte hozzátartozik az iskolai mindennapokhoz, hogy egymás cuccait összevissza dobálják. Plusz van egy lány, akit egész álló nap szekálnak, a tolltartója többet van a szemetesben, mint a padján. Ő nyugodt szívvel ütögeti a bűnösöket, de ebből még soha nem volt probléma, leginkább azért, mert az osztály többsége gyakorlatilag egy óvodás szintjén van.


Ettől függetlenül a te felháborodásod jogos, bár nem reagáltál túl jól. A tanárok biztos rögtön azt mondták, hogy ”Attól még nem kellett volna verekedni...” Egyáltalán miért dobta a kukába a cuccodat? Te provokáltad ki, vagy csak úgy ok nélkül tette ezt? Mert nem mindegy.

2020. febr. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!