Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok, ha a férjetek...

Mit csinálnátok, ha a férjetek a gyerek előtt kérdezné, hogy az osztálytársaid is keserítik a szüleik életét?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 14:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kimaradt egy szó. Pontosan így hangzott el :az osztálytársaid is otthon keserítik a szüleik életét?
2020. ápr. 5. 14:25
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ismerem a férjemet, ezért a hanghordozásából tudnám, hogy poénból vagy vérkomolyan mondta. Ha az előbbi, akkor nincs nagy gáz szerintem. Ha az utóbbi, akkor négyszemközt megbeszélném vele, de nem a gyerek előtt kérném számon.
2020. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Szülnék neki még gyorsan pár gyereket hátha megváltozik.
2020. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a férjem lenne már, ha ilyen lenne. (Már ha komolyan mondta, bár az én férjem aki amúgy egy örök poéngyár viccből se mondana ilyet..)

Valószínűleg az én vérmérsékletemből kiindulva nem a gyerek előtt, de elzavarnám a... oda.

2020. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Attól függ mit csinált a kamasz amiért a férjem ezt érzi.Lehet nagyon is jogos.
2020. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak annyit, hogy hangosabb, mint az átlag, játszani kell vele. Hogy létezik. Hogy nem jön át most hozzá senki. Hogy miért akar az anyjával meg az apjával játszani. Kiskamasz még, 11 éves.
2020. ápr. 5. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!