Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Mi a véleményetek a...

Szülők! Mi a véleményetek a fiatalon ismertté válásról?

Figyelt kérdés
Én itt most nem a pár éves kisgyerekekről beszélek, hanem mondjuk 14 és 25 között. Ti hány éves kortól támogatnátok a fiatok/lányotok a karierjében? 18 alatt engednétek? 18 felett (akkor már nem lehet beleszólni) támogatnátok? Itt most nem arról beszélek hogy a hülyeségéről legyen ismert, hanem olyan dologban amiben tényleg tehetséges és szereti is.

2020. ápr. 27. 19:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk művészetben vagy sportban, bármi tudományban kimagasló, és versenyekre akar járni, pályázatokat, ösztöndíjakat céloz meg, akkor hajrá, ahogy tudom, támogatni fogom. Ha csak az ezredik videós szeretne lenni, háááát maximum anonim módon és biztos nem fizetek hetente valami fontosat hozzá, mert "sok a fóka és kevés hal" meg az internet nem felejt.
2020. ápr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
És ha tehetséges benne?? Nagyon jól tud vágni, szerkeszteni és nagyon jól tud beszélni?? Vannak fiatalok akik nagyon jók. És hány éves gyerekre gondoltál??
2020. ápr. 27. 19:55
 3/28 anonim ***** válasza:
85%

Hát ahhoz először is PRODUKÁLNI kell valamit, amitől ismert lesz az illető.

És a legtöbb területen az ismertség fokozatosan jön. Még előadóművészeknél is általában kiderül, hogy már X éve zenél, mire a sokadik együttesével végre országos hírnévre tesz szert.

Egy mérnök, egy tudós, egy jogász, egy orvost stb. meg eleve sok évig dolgozik, mire fokozatosan egyre többen elismerik a szakmában és ismert lesz (szakmai körökben).

14-25 éves kor között tudod ki lesz ismert? Egyrészt a valóságshow-szereplők, másrészt meg aki elkövet egy brutális gyilkosságot. Mint pl. B. Roland, a borsodnádasdi K. Csenge gyilkosa, aki 20 évesen országos ismertségre tett szert azzal, hogy eszméletlenre verte a lányt, majd testét fejjel lefelé egy vízgyűjtő aknába dobta, ahol a szerencsétlen lány megfulladt.

Gondolom nem csodálkozol, kérdező, hogy én nem támogatnám, hogy a lányom/fiam ilyen módon fiatalon ismertté váljon.

2020. ápr. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%

Oh sejtettem,hogy nem sportól vagy művészetről lesz szó,hanem a 890 ezredig videós lenne....18 alatt nem engedném,és felette sem tàmogatnám

A legtöbb egy idióta majom aki semmi erteket nem mutat fel,ugyhogy ugy lennék vele hogy se magat se engem ne égessen.

Ha jol tudsz vágni,szerkeszteni akkor azzsl kezdj mast,valami ertelmeset mondjuk eskuvoi videok stb

2020. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Hogy is ne lehetne híres? Rengetegen indulnak tehetségkutatókban, ahol nyernek is sokan. Vidósból sem 1 féle van, pl. FanMadeMaker, Ideológák Tárháza, Tanulom magam, Paul Street és még mondanék pár nevet, szerintem ők pl. értéket képviselnek. Nem csak az a videós aki bemutatja hogy hogyan vásárol be és hogy mi volt az ebédje.
2020. ápr. 27. 20:37
 6/28 A kérdező kommentje:
Művészetet is lehet. Én nem arra gondolok hogy a család imeri, meg a haverok. Én rendesen arra hogy elkezd azzal fogalalkozni ami érdekli, megmutatja a világnak és pl. fellépései lesznek, interview-jeli lesznek stb.
2020. ápr. 27. 20:39
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

A 9 éves fiam szinte összes osztálytársa videós akar lenni, lesik a fortélyokat a többitől, tervezik a nevük, logójuk, tudnak már videókat a konzervre széteffektezni, motiváció meg annyi, hogy ha játszanak, azt valaki dicsérje meg és küldjön érte pénzt, amiből vesznek sok offert (de gyorsabb lenne, ha én vennék), hogy majd többet tudjanak játszani és profibbnak tűnjenek. Pár éve még híres focista akart lenni, ami meg párhuzamként a mezen múlik ugye. Mindkettőből enyhén telített a piac :)

Ha nagyon szeret valamit, azt gyakorolja azért, mert szereti, ne azért csinálja, mert gyorsan híres akar lenni. Ha a tanár, edző, szakember azt mondja, beválogattuk a fellépésre, kiállításra, ösztöndíjra, el fogom oda vinni, fizetem a ruháját, hangszerét, festékét, repjegyét. De egy saját vállalkozásra 18 év fölött szerintem már kezdhet magának is gyűjtögetni. Azt tanácsolnám neki, hogy ne rögtön rakja ki a fejét és összes adatát a netre, mert lehet, hogy 10 év múlva ciki lesz, ha állásinterjúra megy. Zenét, játékot, varrótanfolyamot... stb. simán anélkül is tud leadni, és tesztelni, hogy vevő-e rá a nép, hogy rögtön brand akar lenni és saját bögrét árulni hozzá. Legyen előbb ez a hobbija, és hát mellette ne hanyagolja el kínos kötelességeit.

2020. ápr. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
9 éves még nagyon fiatal és szó szerint gyerek. Szerintem ott még egy kicsit talán korai, ha csak nem Mozart vagy Einstein 2. Szerintem általános után már lazán lehet kibontakozni és tesztelgetni magát. :-)
2020. ápr. 27. 22:41
 9/28 anonim ***** válasza:
Én támogatnám ha értelmes dolgokban lenne tehetséges pl sport,művészet.Szerintem nagyin tönkre tudja vágni az életedet ha ilyen fiatalon válsz ismerté de persze van ellenpélda is.Ha nem szállna el magától es maradna ugyan az a gyerek akkor nincsen ezzel probléma de figyelnék arra hogy ne csak a tehetsége érdekelje és ne csak azzal foglalkozzon.
2020. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Szerintem azért 16 vagy az fölött már nem gyerek valaki, hanem már lassan fiatal felnőtt.
2020. ápr. 28. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!