Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha egy kislány szerelmes...

Ha egy kislány szerelmes belém, egy kicsit erősebben rászólok, hogy hagyjon már békén, akkor az hatással lehet a későbbi szerelmi/szexuális életére?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 03:15
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne foglalkozz vele, vagy mond el neki szépen, semmi esetre se alázd meg.
2020. ápr. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem igen, ahogy sokminden más is hatással lehet az ember későbbi életére, igazából kortól független.
2020. ápr. 29. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Ne ijessz rá szegényre, mert igen simán gátlásai lehetnek utána. Ilyen esetben vagy szólj a szüleinek, vagy ignoráld, vagy magyarázd el neki az ő szintjén, hogy miért nem működhet ez a kapcsolat. A gyerekek sem hülyék, hogy csak a pofonból értenek.

L

2020. ápr. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Elmondhatod neki csak ne agresszíven és ne úgy hogy megijedjen.Vagy ha nem akarod hogy neked és neki is ciki legyen akkor szólj a szüleinek és akkor majd ők leállítják
2020. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Mit érdekel téged a későbbi szerelmi/szexuális élete, ha pont teszel rá.
2020. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#5 Pont, hogy nem teszek rá, nem véletlen kérdeztem.

2020. ápr. 30. 07:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne szólj a szüleinek, az lenne a legrosszabb helyzet.

Én is voltam így (mármint én voltam a kislány) és elsüllyedtem volna ha anyám megtudja. Mondjuk ez talán más eset mert én 16 éves voltam, ha mondjuk 10 évesről van szó akkor oké ez a szülős ötlet.

Megírhatnád pontosabban a helyzetet

De szerintem az a legtisztábn ha határozottan de nem bunkón visszautasítod.

Jó példa: nagyon szép nő lesz belőled ha felnősz, és semmi probléma nincs veled de más élethelyzetben vagyunk, nincs bennünk sok közös stb

Rossz példa: eriggy innen te taknyos nem zabâltuk együtt a macskasz4rt a homokozóban! :D

Na jó csak viccelek, de ha valami olyat akarsz a fejéhez vágni hogy ennyi idősen semmi alakja nincs meg hogy egy hüle csitri az nyilvân nem lesz rá jó hatással szóval embereld meg magad.

Sok sikert!

2020. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 11 éves(én 18) szóval már nem kislány annyira ő se, viszont már 7 éves kora óta oda van értem, tipikus ősszerelmes típus. A későbbi szerelmi élete csak annyira izgat még mielőtt bárki félreértené, hogy azért mégiscsak család barát lánya, csak már idegesít, hogy nem hagy békén. Az elején oké volt, mert nem sokat találkoztam vele, csak amikor átjöttek, viszont akkor nyílván én voltam a bébicsősze, mert miért is ne én lettem volna. Most viszont lett egy FB-je is, bejelölt, én visssza jelöltem, viszont kikapcsoltam az értestítesek, csak akkor nézem meg mit írt, ha már alszik, így vissza tudok neki írni, úgy hogy utána ne kelljen vele beszélnem. Viszont az a baj, hogy úgy konkrétan még sosem mondta vagy írta, hogy tetszem neki és így nagyon vissza utasítani se tudom.

Amúgy nem sokat foglalkoznak vele otthon.

2020. ápr. 30. 22:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#8 "Amúgy nem sokat foglalkoznak vele otthon."


Csak a bébicsősz résznél jártam, de már sejtettem, hogy ez a helyzet. Nyílván unatkozik, te viszont ott voltál neki, ezért keres. Társaságra vágyik, nem feltétlenül szerelmes. Nehéz, mert megértelek téged is, de a kislányt is. Neki nyílván az lenne a legjobb, ha elkezdene barátkozni korabeliekkel, mert ha jól sejtem barátai se nagyon vannak. Szerintem csináld azt, amit eddig is, válaszolgass neki, de közben próbáld terelni a szót erre a barátkozás témára.

2020. ápr. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
És miből gondolod, hogy szerelmes? Lehet, hogy csak apapótléknak gondol. Az én lányom 12 éves, de eszébe nincs a szerelem.
2020. máj. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!