Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, ti hogy tervezitek...

Kamaszok, ti hogy tervezitek a jövőt? Szülők, ti milyen jövőt szánnátok a kamasz gyereketeknek?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írjátok.

2020. máj. 8. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Remélem, ugyanolyan boldog lesz a házasságuk és a családi életük, mint a miénk.
2020. máj. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Anyukám azt mondja,hogy akármi lehetek,de közbe nagyon emlegeti az építész egyetemeket.Én nyitott szemmel járom a világot eddig csak tippjeim vannak: grafikus,bartender,barista(kávémester).Majd jön magától úgyis van még 3 évem vissza a suliból. 17/L
2020. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó

Barista minden más mellett is lehetsz..sajnos nálunk nem keresik vagy nem fizetik meg..

Egyetemi diákként dolgoztam szállodában, ott lettem barista is..



Nekem fogalmam sem volt..

Nagyon érdekes szakmát valasztottam, a szakododásom is az volt.. de sajnos nőként zárt szakmát sikerült.


Teljesen mást dolgozom.



Gyerekeimnek azt kívánom, hogy hamar jöjjön rá mi szeretne lenni..


Még jóval a kamasz kor előtt állnak.

Viszont a lányom imádja az állatokat, jó kézügyességű, műszaki érzékű, kitartó, türelmes.,rmellett nagyon jó s hallása, ritmusérzéke.

Szívesen produkálja magàt.


Ezeket kell erősíteni neki, tehát nem matekra járatom, mert az nem

Megy annyira, hanem táncra, rajzra, mert azt élvezi, amiben alapból jó, abból legyen kiváló.

2020. máj. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha nem szól bele az életünkbe a politika akkor egyetem után kimegyek németbe 1 évre visszajövök a pénzből vezsek házat összeházasodok megint elmegyek egy évre (de addigra terveztem gyereket) és ha visszajövök megveszem az álomautóm aztán lesz még lurkó és boldogan élünk még meg nem halunk

19/F

2020. máj. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érettségéig minden nyáron dolgozni szeretnék, hogy valamicske pénzt szerezzek az egyetemhez. Aztán lehet halasztanom kell egy évet, mert nem tudok eleget összekuporgatni, de azt úgyis csak később fogom látni.

El akarok menni Pestre televíziós műsorkészítőnek tanulni. Ez az álmom. Utána ki tudja mit hoz az élet, de mindeképp a televízió vagy a filmek világában szeretnék dolgozni.

Anyám szerint nem bírnám kis falusi lányként a fővárosi életet (ő élt Budapesten egy rövidebb ideig), de rá akarok cáfolni.

16/l

2020. máj. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A jövőben szeretnék egy izgalmas szakmát, amiben kiteljesedhetek. Ehhez direkt olyan szakot választottam, ami keresett, és amivel viszonylag sok irányba mehetek (ráadásul abból minden irány nagyon érdekel).

Hosszú távon kiköltözök külföldre végleg, azonban hogy mikor, bizonytalan, hála a koronavírusnak. Eddig úgy volt, már alapképzésre kimegyek, remélem, összejön.

19L

2020. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok már kamasz, de azért válaszolok.

Kb 16 évesen döntöttem el, hogy melyik egyetemek érdekelnének. Ha nem lettem volna későnérő, mehettem volna egy jobb szakgimibe. Volna... 🤷


Úgy igazából nem voltam, nem vagyok kiemelkedő semmiből. Ja. Jól ment a rajz, meg szerettem a történelmet. Gondolkodtam ""grafikus"" sulin, de rájöttem, hogy azért mert ötösöket kaptam porbafingóként rajzórán, még nem jelenti azt, hogy jó is vagyok benne... 🤷


Jelenleg mérnöki karra járok, másodéves vagyok, remélhetőleg 1,5 éven belül végzek. Tévképzeteim nincsenek, remélem találok egy értelmezhető munkahelyet, ahol megadják a 200 nettót (van örökölt lakásom, szóval nem feltétlen kell sokszázezreket keresni, hogy megéljek), és nem kell magam annyira halálra dolgozni.

Ennyi.


F

2020. máj. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!