Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért nem tudom elvinni...

Miért nem tudom elvinni kamasz lányomat fogorvoshoz? Kértem neki időpontot, mert idén elmarad az iskolafogaszat, de teljesen kiakadt.

Figyelt kérdés

Kérdeztem, hogy van-e rossz foga, amiatt-e, de azt mondja, nincs. Akkor miért nem akar menni? Hazudik szerintetek?

16 éves lesz.


2020. máj. 13. 17:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted ki szeret fogorvoshoz menni? Ha állítása szerint nincs rossz foga, akkor miért akarod erőszakkal elrángatni, meg bebeszélni magadnak, hogy hazudik? Már nem kislány, ne bánj vele úgy.
2020. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Abnormális módon tiltakozik, mar a héten egyszer vittem volna, de akkor akkora hisztit levágott, hogy lemondtam végül az időpontot. Holnapra van az új, de megint folytatja.

Ha nincs rossz foga, szerintem nincs mitől félnie, nem ertem ezt a reakciót.

2020. máj. 13. 17:36
 3/29 anonim ***** válasza:
95%

Mert talán fél a fogorvostól?

Én pl rettegek tőlük. 13 éves koromban két asszisztens is ledobta a fejem és a doki így húzta/tépte ki az egyik hátsó őrlőfogam, miközben sírva mondtam, hogy ne. Fájt, órák múlva is vérzett, rengeteget sírtam miatta. Ez az eset annyira traumatizált, hogy rettegek az összes fogorvostól.

2020. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Először is ne a járvány közepén hordjad fogorvoshoz például. Simán lehetne ezzal pár hónapot várni. Talán addigra lenyugszik és meg tudjátok beszélni higgadtan hogy miért is kellene elmenni.
2020. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Neki nincs semmi rossz élménye, nagyon hullik a haja, szinte csomokban, a gyerekorvos mondta, hogy vigyem el fogorvoshoz, ha nem volt mostanában.

2020. máj. 13. 17:51
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Ha akiket a haja előbb vinném el pajzsmirigy, nőgyógyászati, hormon vizsgálatra, mintsem fog orvoshoz. Megnézném mivel kenni a haját, milyen gyakran vasalja a haját stb, és nem utolsó sorban vitaminokat pótolnák.
2020. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Kezeli endokrinologus, mert pajzsmirigy-tulmukodese van, szóval ez a rész kizárva. O mar nezte, kizarta a hormonalis okokat.
2020. máj. 13. 18:02
 8/29 anonim ***** válasza:
78%

Mivel ez most nem életveszély, ezért napoljátok. Nem is biztos, hogy fogadják, mert sok helyen még csak sürgős ellátás folyik.

Amúgy felnőtt létemre rettegek a fogorvosoktól. Szültem 2 gyereket, de inkább szülök minden érzéstelenítés nélkül még 10-et, minthogy beüljek a fogorvosi székbe. XD

2020. máj. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
10%

16 eves es hulye. Tuti oralisan elegitett ki valakit es a kis buta azt hiszi, a fogorvos ezt latni fogja :D.


A tinik nagyon hulyek, tuti ez van.

2020. máj. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom miért ilyen, de szerintem érdemes rászoktatni az évi, félévi fogászati szűrésre, akkor talán felnőttkorban is többet foglalkozik a fogával.
2020. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!