Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Érdekel. Minden kamasz...

Érdekel. Minden kamasz rumlis? Vagy nem csak velem orditottak akkoriban mindig a szüleim emiatt? 14-19eves korig. 😀

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nem mindenki. Én mindig rendszerető voltam. Persze nem vmi katonás rendre kell gondolni. És szinte minden barátomnál, osztálytársamnál is rend volt. Inkább a rumli volt ritka.
2020. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hazaköltöztem 3 hónapra 25 évesen, mert az akkori párom megvert. Anyu még akkor is kiabált velem, mert szerinte rumli volt a szobámban. (1 szatyor volt a szekrény mellett, minden más el volt pakolva.)
2020. máj. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nincs egyáltalán rumli, mégis le vagyok ordítva, ha valamit véletlen rossz polcra teszek.
2020. máj. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi, sose voltunk leorditva azért mert rendetlenseg volt. Szimplan mondva lett, hogy legyszives pakolj össze. Aztan a harmadik szolasra mar eltunt a legyszives. Ha nem pakoltunk el, akkor sem lett semmi, csak aztan amig rumli volt mondogattak, hogy nem igaz, hogy nem lehet elpakolni stb. Ugyhogy igen nalunk volt disznóól a szoba kozepen rendesen. Aztan en kb 17 eves koromra rajottem h utalom a rendetlenseget😂 Bar akkor sem.volt mindig rend, de mikor mar idegesített h itt is egy ruha meg ott egy konyv akkor osszepakoltam. Ocsem az mai napig rendetlen(21 eves).
2020. máj. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hiaba a szulok szemeben mi mindig a pici gyerekek leszünk. 😀
2020. máj. 23. 12:46
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
40 évesen is rumlis vagyok, és anyós most is beszól érte. Anyám kamaszkoromban sem bacogatott, mert apámtól örököltem :D Csak mikor elköltöztem, bevallotta, hogy már nagyon várta... :D
2020. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kamaszként nem voltam rumlis, de ha akár 1 könyvet nem raktam el, vagy szombat reggel felkelve nem az volt az első gondolatom, hogy kitakarítsak, le volt ordítva a fejem...
2020. máj. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nalam edesanyam csapkodott ha nem azonnal raktam rendet es hsiztizett. Orulok hogy nem csak nalunk volt igy.
2020. máj. 24. 06:31
 9/10 anonim válasza:
100%
Hát nalam extrém a helyzet mert anyum tesom rendmanias(ezt ugy kepzeljetek el h minden helyisegbe kulon papucs eloszobaba nappaliba hálószobába wcre ) es nap 3*fürdés +porszívózás is szinten naponta en heti 1*kitakaritom a szobamnport törlök igen neha elhuzom es nem takaritom ki. Az asztalom kicsit rumlis dee megtalalok mindent (rumils szo azt takarja h mondjuk fuzetek vannak rajta meg egy tol ledobva n.rendszerezve) a ruhaimat amit hasznalok azt felre rakom.Nem kiforditva lebaszva hanem össze hajtva a pl egy nadragot csak egyszer felbe hajtom de nem szépen vasalas mentén mint a tesóm. Na tippeljetek szerintetek en a szemükben rumlis vagyok? :D (es en lány vagyok tes fiú)
2020. jún. 2. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
En sajna hajlamos vagyok nagy kupit csinalni. Zacskok az agy alatt, agyon, es a foldon...nem vagyok buszke ra de nem mindig tudom motivalni magam hogy takaritsak. Szerintem is undorito ha kupis egy szoba. De azert raveszem magam:D
2020. jún. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!