Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Nektek van kedvenc...

Szülők! Nektek van kedvenc gyerek? Ha igen, miért kedvenc a kedvenc?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 15:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Ezt 10 szulobol 0,1 fogja neked bevallani 🙂
2020. máj. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Nekem 3 kedvenc van!

Az egyik, mert ő az elsőszülött! A másik, mert ő a középső, és annyira más, mint az első! A harmadik pedig azért, mert ő a legkisebb!

2020. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Az első mert az első, vele tanultunk mindent. A második, mert annyira más, mint az első. A harmadik, mert ő is egészen más kis személyiség. A negyedik pedig mert a legkisebb. 😊 Egészen máshogy szeretem őket, de ugyanannyira.
2020. máj. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Másként kedvenc mindeyik. :)
2020. máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
3 fiam van, és tök mások mindenben, kinézetre sem hasonlítanak. Mindet másért imádom. Mind a három a kedvencem, csak mind a három máshogy. :)
2020. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Ezt így kb. senki nem fogja bevallani. De szerintem a legtöbb családban van aki kedvenc, és van aki nem. Pl. unokatesóméknál 5 gyerek van. Sorrendben fiú, fiú, lány, lány, fiú. Eléggé belelátok a családba, tisztán látni, hogy az első fiú, az első lány, és a legkisebb fiú a kedvencek. Az első, mert első gyerek, a lány azért, mert első lány, és a legkisebb azért, mert még kis cuki. De a két középső, a második fiú és a második lány valahogy jobban el vannak hanyagolva.
2020. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Senki nem fogja neked bevallani.

Amúgy én egyik nap az egyiket szeretem jobban, másik nap a másikat.

2020. máj. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Anyámék 9-en voltak tesók. Őt nem szerette az anyja, saját bevallása szerint, mert hisztis, duzzogós gyerek volt. Mi hárman vagyunk tesók, én is hisztis, duzzogós gyerek voltam. Engem sem szeretett anyám. Pedig mindig mondta, hogy ő nem akar olyan anya lenni, mint az anyja volt. Szerintem nem volt is szándékos, észre sem vette. Egyszerűen ezt a mintát vette át az anyjától. De még vadidegenek is megjegyezték neki, aztán ki volt akadva, hogy ez mennyire nem igaz.


Huh, én is néha gondolkodom, hogy remélem nem vagyok olyan, mint ő. Egy lányom, meg egy fiam van, tehát nem lehet velük egyformán bánni, de pl. azért sem vállaltam harmadikat, mert akkor már tuti nem tudnám őket egyformán szeretni.

2020. máj. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Hogy egy őszinte válasz is legyen. Három lányom és egy fiam van. A fiú a kedvencem. Nem mutatom ki.
2020. jún. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A 8-ra kontráznék - én a kissebb gyerek vagyok, de valahogy mindig éreztem, hogy nővéremet követve miért nem lettem fiú?! Utána autóbaleset, jelenleg állandó szemrehányás, hogy milyen sokat megtettek értem, most már az én kötelességem ellátni demens anyámat.
2020. jún. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!