Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit Tegyek FONTOS!? (bovebben...

Mit Tegyek FONTOS!? (bovebben lennt)

Figyelt kérdés

Egy baratnommel sms-eztunk , es irtam neki 1x egy ojat hogy bekapod..(de csak 100% viccbol)

ezelott par nappal..

tegnap este az apja felhiv engemet(16/f,a csaj 18)hogy hogy mereszelek en ijet irni a lanyanak h letekeri a tokomet h ez az bla bla..

mi az istent tegyek ?

csajjal joba vok , de latom az apja kinem allhat..

bocsanatkeres kizarva.. azon kivul mit lehet tenni ??? :-s


2010. júl. 30. 08:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Hogyhogy a bocsánatkérés kizárva? Már kértél bocsánatot? Vagy nem értem....
2010. júl. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem,es nem is fogok
2010. júl. 30. 08:53
 3/18 anonim ***** válasza:
Pedig ugye tudod, hogy az lenne az első lépés....Ha más nem msn-en a csajnak, hogy "nehari, tudod hogy csak vicceltem ....remélem nincs félreértés". Ennyi.
2010. júl. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Pedig jobb lenne ha bocsánatot kérnél! Neked nem tűnhet nagy dolognak hiszen fiú vagy, nem úgy működik az agyad mint egy lánynak. De neki biztos nem esett jól. Az biztos hogy én is megsértődnék érte! Ha neked lenne egy lányod és egy fiú ilyet írna neki te hogy reagálnál? Nem hiszem hogy örülnél neki. -.-


L

2010. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem a csajjal van a gond mer az tugya h viccbol irtam , hanem az apja..
2010. júl. 30. 09:19
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Hát, hmmm... eleve hagyd a lányt a fenébe. Az én lányom alapból nem áll szóba olyanokkal, akiknek ilyen a helyesírásuk, úgyhogy csak jót teszel neki ha békén hagyod.

Normális, értelmes ember nem ír ilyesmit másnak, mégha kamasz sem, mert az sem mentség arra hogy tirpák vagy.

Ez van.

2010. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Azon gondolkodj el, hogy viccből 16 éves létedre ilyeneket írkálsz egy lánynak, és még itt sem vagy képes egy értelmes mondatot helyesírási hibák nélkül leírni (pedig addig nézheted, amit gépeltél, amíg akarod)! Szerintem a megoldás az, hogy igényesebb leszel saját magaddal szemben, és akkor mások sem néznek majd parasztnak! L27
2010. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

bocs romaniaban elek... tudnek helyesen is irni csak nem szeretek..

ja es Hungarian 101 font-ot utalom..

2010. júl. 30. 11:21
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem értem én sem hogy mért minden a helyesírás,ez nem az a témakör
2010. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

ha annyi helyesírási hibával írtad meg mint most ezt semmi baj nemtörténhet ...


ijet -ly

irni- í

stb

2010. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!