Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 14-5 éves kamaszok, mi az,...

14-5 éves kamaszok, mi az, ami számotokra nagyon menő, amire nagyon vágytok?

Figyelt kérdés
Legyen program, helyszín, élmény, könyv, kütyü, elsajátítható/megtanulható skill vagy bámi 🙂
2020. jún. 16. 22:43
 1/9 anonim válasza:
36%

Ahogy elnézem, imádnak minél drágább okostelefonnal villogni, valamint az olyan nadrágokat, ami olyan szűk, hogy már-már kékülést okoz.


F/28

2020. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
A lányom 14 éves. 3 hónap kihagyás után most kezdte újra a lovaglást. Amire nagyon vágyik, az egy saját ló, de ez jelenleg nem kivitelezhető. Ezen kívül még a jéghokizás érdekli, tavaly kezdte hobbiból, de a lovaglás mellett már nem fér bele anyagilag a profi csapatban játszás.
2020. jún. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Minden ami kütyü a fiamnak és fortniteos
2020. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
motor, búvárkodás, ejtőernyőzés, sportolás
2020. jún. 17. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Társaság és helyzet függő. Én három éve ennyi idősen népszerű voltam viszonylag a környezetemben, pedig full nem olyan voltam, mint a többi "menő" csaj.

Én ennyi idősen olvasni, rajzolni szerettem nagyon. Pont mint miatt is.

2020. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok. 14-15 évesen megszállottja voltam bármilyen utazásnak (ez még most sem változott, remélem nem is fog). Ezt úgy kell érteni, hogy ha nyáron éppen nem mentünk sehová (külföld vagy belföld, teljesen mindegy) akkor fogtam magam és elmentem egy másik hasonló érdeklődésű barátnőmmel valamelyik magyar nevezetességhez. Mivel falun éltünk, nem voltunk olyannyira féltve, mint a városi gyerekek.
2020. jún. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Egy halom könyv, főleg ifjúsági, történelmi, vagy krimi.



Jegy a Hamilton musicalre (ez valószínűleg csak vágy marad).


16/L

2020. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
műveltség, sport, bátorság- extrém sportok,
2020. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Én nekem az mániám a galambok. Egyszerűen imádom őket,odavagyok értük teljesen. És menőnek is tartom őket:3


16L

2020. jún. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!