Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 16 éves lányt elengednétek...

16 éves lányt elengednétek nyaralni Siófokra a barátaival?

Figyelt kérdés
Ismerem mindet es nagyon megbízhatóak. A lányom meg aztán különösen. Bulizni volt már és alig ivott, meg semmi rosszat nem csinált. Kicsit félek azért elengedni. Ti mit gondoltok? Egy hétről lenne szó!

2020. júl. 12. 09:07
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem, hogy kitűnő tanuló, dolgozik és rengeteget segít nekem is. Magának állná az egész nyaralást!
2020. júl. 12. 09:10
 2/39 anonim ***** válasza:
82%
Persze.
2020. júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
89%
Igen. De kifejezném a félelmem és aggodalmam és kérném, hogy legalább napi 1x hívjon fel, hogy jól van. Ezenkívül szeretném tudni, hogy melyik nap hol van és kb. mi a tervezett program, hogy ha eltűnt vagy baja esik, tudjam, hogy hol keressem. Ha ezeket meg lehet beszélni vele, akkor elengedném, már pedig, ha ilyen komoly, mint írod, akkor meg lehet.
2020. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
34%
Nem
2020. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
79%
Csak ha jól tud úszni, akkor viszont persze, ha minden nap beszélünk telefonon, és chaten is elérhető (nyilván nem egyfolytában).
2020. júl. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
17%

Magának állná? Azt meg hogyan?

Tudtommal, 16 éves korától vállalhat diákmunkát, szülő beleegyezésevel. Jó neki, hogy van munkája ezekben az időkben és kijön belőle egy hét siófoki nyaralás is.


Amúgy meg a Te döntésed. Az, hogy milyen tanuló, hidd el, nem számít, hogy baj éri-e, vagy össze vekszik valakivel. Óvszert azért vegyél neki és kössetek baleset biztosítást, mert sohase lehet tudni.

2020. júl. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
25%
Ha van vele nagykorú, akkor részemről mehet. Ez viszont fontos, mert megüthetik a bokájuk, ha nincs velük nagykorú, például szállásra se tudnak becsekkolni.
2020. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
#6 Igen van munkája, mert 15 évesen márt ment diákmunkára az éj engedélyemmel és azt mindet félre tette. Iskolaidőben is dolgozhat már 16 évesen és csinálja is.
2020. júl. 12. 09:34
 9/39 anonim ***** válasza:
23%
Világjárvány idején nem.
2020. júl. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
69%
Én 15 éves koromtól jártam a Balcsira haverokkal, elengedtek simán, pedig fehérvári voltam.
2020. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!