Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ki fog akadni...

Szerintetek ki fog akadni anyu, ha kamu piercinget hordok az orromba, 17 éves lány létemre?

Figyelt kérdés
Mivel anyu kissé maradi, nem enged igazit csináltatni, én meg készítettem magamnak egy kamu septum piercinget. Csak nem tudom, hogy hordjam-e előtte, vagy inkább ne. Mit javasoltok? Ti veszekednétek a helyében ezért?
2020. júl. 14. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem maradiság kérdése. Ha igazit csináltatsz, azzal nyomot hagysz a bőrödön. Nem egy benőtt percing lyukat láttam már, nem szép.

Nekem van az orromban egy karika, de felnőtt fejjel csináltattam és vállaltam érte a felelősséget. Leginkább a munkahelyeket szokta zavarni.


Szóval. Ha kamu lenne, én nem vesznék össze a lányommal emiatt. Én nem titkolnám előle, mert 1: akkor hordod amikor akarod, akkor veszed ki amikor akarod. 2: sokkal rosszabb, ha titkolózol, az igenis okozhat vitákat.

Légy őszinte a szüleiddel mindig.

2020. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Én hordanám, és veszekednék. Legalább történne valami, ha már suli nincs.
2020. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát, a septum piercing nem hiszem, hogy olyan látható nyomot hagynak, ha igazi lenne, mert a lyuk mindkét "vége" az orron belül van... Plusz már öt éve szeretnék, de nem lehetett... Szóval ittoni DIY módszerrel csináltam egy kamut:D
2020. júl. 14. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni hamis piercinget. Én is vettem a lányomnak. Idén szurathat eredetit
2020. júl. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szerintem semmi baj nincs a ha kamu piercinget hordasz. Nem hinném, hogy emiatt ki kéne akadnia, szerintem ügyes, kreatív megoldást választottál. Elfogadtad, hogy nem lehet, de mivel szeretnél, ezzel "helyettesíted".

És szerintem meg kéne mutatni neki, nem gondolom, hogy ez rossz dolog lenne, ami miatt mérgesnek kéne lennie Rád. És ahogy az első válaszoló mondta, mindig legyél őszinte a szüleiddel!😊

2020. júl. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
szerintem inkább suliban meg barátok előtt lenne ciki. Én rendeset csináltatnék.
2020. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én csináltatnék igazit, de eddig nem mertem, mert mi van ha hülyén áll, plusz anyu nem engedi 😅
2020. júl. 17. 10:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2023. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!