Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a véleményetek a gyerek,...

Mi a véleményetek a gyerek, tini énekesekről?

Figyelt kérdés

2020. júl. 14. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmi, vannak akik a korukhoz képest elég ügyesek


[link]

[link]

2020. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy megrabolják a gyerekkorát, hogy én azt mondhassam magamban, hogy "de cuki", "de tehetséges"... aztán jó eséllyel nem lesz belőle semmi.

Olyan dalokat énekeltetnek el vele, amit nem is érthet. Mit tud egy gyerek a szerelemről vagy a szerelmi csalódásról?

Undorító és taszító a jelenség, pont mint a gyerekszépségverseny.

2020. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Ha nincsenek túlhajta úgy, hogy nincs mellette életük, pl játszani nemzenét, hanem valami mást; és nem zavarja őket a hírnév, és amúgyis ezt szeretnék csinálni, meg mondjuk a gyereknek is lehet pl egy szegénységből kitörési lehetőség; akkor szal lehet jó. De ha a szülők erőltetik, meg túlhajtják a gyereket, meg mittomén, az pl nem jó.
2020. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

"nem zavarja őket a hírnév" ? Ez mi? Ez mi???


Hogy tud egy gyereket nem zavarni a hírnév? Ezt egy felnőttre mondhatod legfeljebb. Egy gyerek személyisége lágy. Ha ilyennek kiteszed, akkor szükségszerűen hozzá fog torzulni a személye a helyzetéhez. Szükségszerűen lesz sérült tőle.

2020. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
*túlhajtják mint úgyértem, hogy pl szinte ilyen "végkimerülésig" kell gyakorolniuk. Tehát, hogy alig hagyják őket pihenni, na az pl rossz. Eszembe jutott amúgy a Jackson család, na, szal náluk az volt, hogy ők kábé örökké vagy gyakoroltak, vagy felléptek. Tehát kábé ők ezt csinálták. A Jackson 5-re gondolok. Meg hogy szal ilyen éjszakába nyúló fellépéseik voltak bárokban, gyerekként, alvásidő helyett. Mondjuk lehet, hogy a karrierjük szempontjából jó volt, de azért szerintem az már kicsit irreális volt, nekem annak tűnt, ahogy olvastam, ja meg ha esetleg valamelyik gyerek elrontott valamit akkor apuka arra az esetre odakészítette a nadrágszíját, hogy megverje, aki hibázik. Assszem valami ilyet is olvastam, na tehát, ez pl rossz.
2020. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

3.és5.vagyok

"Hogy tud egy gyereket nem zavarni a hírnév? Ezt egy felnőttre mondhatod legfeljebb. Egy gyerek személyisége lágy. Ha ilyennek kiteszed, akkor szükségszerűen hozzá fog torzulni a személye a helyzetéhez. Szükségszerűen lesz sérült tőle."


Hát én ezt nem tudom megítélni. De szóval pl lehet az mondjuk, hogy mármár zavaró,hogy mondjuk annyian akarnak fotózkodni vele, hogy már attól lefárad, hogyha pl csak kilép az utcára;meg pl nemtom, ha állandóan faggatják pl, hogy leterhelő, hogy mindent tudni akarnak róla, vagy nemtom. Pl ilyenek jutnak eszembe.

2020. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
3.és5és6.vagyok megint, arra gondolok, hogyha képletesen szólva mármár "megfojtják őt az újságírók, meg a rajongók"; valami ilyesmire gondoltam .
2020. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

#6, #7 Szerintem rosszul gondolod. A hírnév alatt a legkevésbé sem ezekre a hatásokra gondolok.

A sikert is tudni kell kezelni. A túlzott siker éppen ugyanannyira torzíthatja a személyiséget, mint a túl sok kudarc. Ha állandóan kudarc ér, akkor milyen leszel? Ha állandóan siker ér és végtelen mennyiségű ilyen impulzust kapsz a közönségedtől, akkor milyen leszel?


Egy gyerek képtelen a hatások között szelektálni, képtelen a helyén kezelni, vele csak megtörténnek a dolgok.

Tegyük fel, ha egy olimpiai bajnok úszó vagy és gyerekkorod óta dolgozol azért, hogy egyszer ezt elérhesd és sikered lesz és ott állsz a dobogó tetején az egy kur..va felemelő érzés lehet; viszont te ezért megdolgoztál. Tudod, hogy a sikernek ára volt és nem fogsz elszállni.


Ha te egy 10 éves, 12 éves kislány vagy, akinek történetesen nagyon jó hangja van és nagyon aranyos. Elénekelsz egy tehetség kutatóban egy számot, amit nem is értesz, de a média felkap, mert kattintanak rád és lájkolnak, akkor mit értesz meg te a sikeredből? Mivé fog tenni téged a soha ki nem érdemelt sikered?

2020. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
azt, hogy az egész anyu/apu becsvágyáról szól
2020. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!