Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, hány évesen ittatok...

Kamaszok, hány évesen ittatok alkoholt először? (Ha ittatok már)

Figyelt kérdés
Be is rúgtatok?

2020. júl. 21. 20:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
17 évesen ittam először alkoholt, egy buliban egy pohár boroskólát, nem volt finom. Alig bírtam leküldeni. 20 évesen vodka-narancsoztam, az legalább finom volt. Részeg végül 1x lettem, 22 évesen nemrég, otthon a barátommal kettesben.
2020. júl. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Én szilveszterkor 10 évesen meglettem viccelve kicsit az unokabátyám által, megkínált egy ilyen likőrrel, pontosabban már nem tudom milyen volt, a lényeg, hogy ilyen tejszínű volt és azt mondta rá, hogy tej(pohárban volt), de nem voltam szomjas, úgyhogy nem fogadtam el, csak később ittam meg, amikor láttam, hogy nem itta meg senki és nincs ott senki. Az első pár kortynál már rájöttem, hogy nem tej, de finom volt úgyhogy megittam. Aztán kicsit később hányingerem lett nagyon meg szédültem, fájt a fejem, sokat kellett pisilnem, de aztán megkínáltak egy ilyen zacskós chipsel, amitől valahogy nagyon gyorsan elmúlt minden. 16/L
2020. júl. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
17 évesen ittam először, egy doboz sört.
2020. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
15 évesen ittam először egy üveg sört. Iszonyat undorító volt, éveknek kellett eltelnie, hogy megkedveljem a sört. Olyan szituáció volt, hogy nem mertem nem inni... xD
2020. júl. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%

Talán nem is az a lényeg, hogy hány évesen történik meg az első alkoholos élmény (nyilván 14 évesen ne vedelj a barátaiddal), hanem, hogy biztonságos környezetben történik-e.

Fontos, hogy tudd, hogy vigyáztok egymásra, senkit ne hagyjatok egyedül, illetve olyan helyen próbáljátok ki a határaitokat, ami biztonságos.

Lehet vészmadárkodásnak tűnik, de volt egy fiú, felettem járt gimiben, hiába volt 18 éves az első berúgásánál, sajnos egyedül hagyták a síneknél és levitte a villamos a lábát. Pedig végtelenül értelmes, tanulmányi versenyeken szereplő fiú, akinek nem lett volna szabad ekkorra nehézséggel szembenéznie, ha biztonságos a környezete és vigyáznak rá

2020. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

16 éves voltam, amikor megismertem az első barátomat, aki idősebb volt nálam 2 évvel és neki már volt “esti társasága“, haverokkal egy helyi bárban söröztek, beszélgettek. Én is közéjük kerültem és folyton boroskóláztunk. Persze nem rosszullétig. Koncertekre mentünk és általában ez volt a menün.

Az első részeges estém 18 évesen volt, amikor a kollégista szobatársammal éjszaka kint maradtunk a városban és csak lézengtünk boltban vett piákkal. Arra az estére nem vagyok büszke...

2020. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

Hatos vagyok: az én esetemben is a felelősségteljes társaság volt a kulcs (nem a kolis sztorinál persze).

Sosem szabad olyan helyen inni, ahol tudod, nem számíthatsz a többiekre. Szolnokon is így fulladt bele egy srác a Tiszába.

2020. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

En kb 15 voltam, bort kostoltam meg szuleim poharabol, de annyira borzalmasnak talaltam, hogy max unnepsegeken ittam pezsgot, de ennyi. 18 eves koromig gyakorlatilag csak ennyi volt. Utána kezdtem probalgatni a sört meg rövideket. 19 korul voltam mikor eloszor berugtam.

24 vagyok mar.

2020. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
98%

9 évesen már kóstoltam alkoholt (pl: beleittam apám sörébe)

14 évesen 1 pohár bor ünnepeken


16-17 évesen rúgtam be először

2020. júl. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom pontosan, de pár kortyot a sörökből már kisiskolásként is szabadott innom.
2020. júl. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!