Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A kamasz gyerekeitek mennyire...

A kamasz gyerekeitek mennyire avattak be téged az első együttlétülbe (mármint szóban, és nem úgy)? Tudtál róla? Elmondta? Meddig beszéltétek át?

Figyelt kérdés

2020. aug. 1. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Engem az együttlétükbe nem avatott be, az együttlét előtt napokban kérdezgetett a 16 éves lányom.

Elmondtam neki, hogy a megszakításos védekezés rosszul van elnevezve, mert nem védekezés, nem véd semmitől, és az olyan, mintha csak maszturbálnának, és még így sem biztonságos semennyire. Annyit mondtam még neki, hogy csak akkor csinálja, ha ő is szeretné, ne azért, mert a fiú akarja, és semmit ne vállaljon be, amit nem akar.

2020. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Az én lányom 16 éves volt, amikor elvesztette. Utána 2 héttel avatott be, mert a fiúval nem védekeztek. Eleinte kiakadtam, aztán lenyugodtam. Elvittem nőgyógyászhoz, szerencsére nem történt semmi baj.
2020. aug. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
99%
Előtte kérdezgetett, válaszoltam neki mindenre. Vettem óvszert is biztos ami biztos alapon.
2020. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!