Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 15 éves húgom elszeretne...

A 15 éves húgom elszeretne menni a 14 éves barátnőjével Bécsbe nyaralni. Ti elengednétek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A húgom elszeretne menni jövőre a barátnőjével, de nagyon tanácstalanok vagyunk. A barátnőjének a szülei OTT LENNÉNEK. Két-három éjszakáról lenne szó. A Práter miatt találták ki Bécset.

Ti elengednétek a lányotokat? Legjobb barátnők...



2020. aug. 17. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
A barátnője szüleivel egy 16 evest egy vidamparkba? De ugyan miért ne?
2020. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
nem.
2020. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha barátnő szülei ott lesznek velük, akkor nem értem a kérdést. Természetesen elengedném.
2020. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha ismeritek a szülőket, miért ne?
2020. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
HA biztos, hogy ott lesznek a szülei és nem csak kitalálták, hogy így el legyen engedve mindkét lány, akkor én ezzel nem látok problémát. Egy telefont azért megejtenék a másik lány szüleinek.
2020. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha ki tudom fizetni és egyeutettem a szülőkkel, akkor igen
2020. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha ismered a szülőket, és ők is mennek valóban, valamint van rá anyagi kereted, akkor nem látnám akadályát.
2020. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2%
Nem engedném el. Amúgy is milyen szülő vagy te is, aki gyakorin kérdezi ezt és a válaszok alapján akarja eldönteni, hogy elengedje a lányát vagy sem. Egészen hihetetlen ez a mai világ. Meg ez a kérdés is mi. Azt írod, hogy a 15 éves húgod, akkor hol a szülők, mert te a tesója vagy és nem a szülője. Utána meg úgy kérdezed, ti elengednétek a lányotokat. Szerintem meg te vagy a 15 éves lány és te akarsz elmenni Bécsbe és szüleid nem engedik, és az itteni válaszokból akarod kierőszakolni, hogy elengedjenek. Remélem nem fognak, mert szüleidtől nagy felelőtlenség lenne, de nekem aztán mind1. Semmi közöm hozzátok.
2020. aug. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

#8

Miért lenne felelőtlenség jövőre, amikor 16 lesz, elengedni egy másik lánnyal és annak szüleivel? Nem hiszem, hogy veszélyesebb, mint egy iskolai kirándulás külföldre, ahol akár 30-50 gyerekre vigyáz 3-7 tanár. Itt csak két gyerek lesz és két felnőtt. Szerintem ez még jobban is van figyelve. Azon túl, szerintem, ha jövőre lesz, pont nem egy évvel ezelőtti gyakoris válaszokkal akarná meggyőzni a szüleit

2020. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
8 remelem nincs gyereked. Szegényke...
2020. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!