Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehet elmondani 14...

Hogyan lehet elmondani 14 éves fiúnak, aki egyik napról a másikra kitalálta hogy metálos és csak fekete ruhát hajlandó hordani, ha a személyiségével külsőleg és belsőleg is teljesen más, nevetségessé teszi magát?

Figyelt kérdés
Nem baja metál, vannak sokan akik azt kedvelik. De tényleg látványosan és durván nagyon nem ez a stílusa, még ha olyan ruhákat is kezd el hordani. Olyan dalszövegeket talál menőnek, amik például a keresztény imákat trágár, vagy obszcén mondatokra vannak átírva és tudatosan keresve ilyen pólókat hord és tesz ki közösségi oldalakon profilnak. Érzi ő is, hogy nagyon nem egyezik a metál a jellemével, mert kerüli a sok embert. Teszteli hogy mit szólnak hozzá. Például csak akkor megy ki utcára, bevásárlóközpontba, boltba, amikor nagyon kevesen vannak. Mondjuk általában alszik akár délig is, de ha boltba megy, már nyitásra reggel 7-re odamegy.

2020. aug. 21. 11:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
5%
Rakd be a gyereket két hét munkára a Szentendrei Skanzenba, a tanyára! Megváltozik az élete!
2020. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
22%
Majd elmúlik szépen.
2020. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
30%
Majd kiröhögik, azok az emberek mindig nevetségesek, akik keménykedni próbálnak egy olyan stílussal, ami kicsit sem illik hozzájuk. Le fog állni vele előbb-utóbb valószínűleg. Ha meg nem, egészségére.
2020. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
14 évesen keresi önmagát,ez normális. Majd rájön, hogy ez nem a jó út, hagyd, hogy próbálkozzon.
2020. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem derul ki a leirasodbol, miert ne passzolna hozza, a metalosok kozott is akad boven introvertalt, akik akkor tudjak elengedni magukat, ha a hozzajuk hasonlo haverjaikkal lognak. Ez nem jelenti azt, hogy ne passzolna hozza a stilus. Egyebkent hagyd, hogy megtalalja magat, es ha ez, akkor ez a stilusa, semmi baj nincs ezzel, az egyik kedvenc baratom is metalos ferfi, egy nagyon kedves, vicces es normalis srac. Nincs olyan, hogy egy metalosnak egy kemeny, merges hatarozott valakinek kene lennie.
2020. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Próbálgatja, mivel tud azonosulni... Lehet, h9gy pár hónap múlva más tetszik neki. Hagyd, majd rátalál arra, ami neki való
2020. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
84%

Egyet értek az utolsó 3 válaszolóval. Lehet csak neked tűnik úgy, hogy egyik napról a másikra van.

Inkább arra kell figyelni, hogy ne költsön hirtelen sokat, egy új ruhatár sokba kerül. Főleg alapdarabokat vegyen először, meg second hand cuccokat :)

2020. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
95%
nem értem, csak akkor érezhetné magát valahova tartozónak, ha totál extrovertált lenne és egész nap tömegelne valahol? attól hogy neked nem tetszik, neki lehet hogy jó most így. majd ha nem lesz, vált és továbblép.
2020. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%
Kamaszodik és próbálgatja mi jön be neki a legjobban. De az is lehet,hogy egy ideig ez tetszik neki majd más. Én emlékszem,hogy fiatal koromban rappet hallgattam, még koncerten is voltam. Majd áttértem rock-ra és sötét ruhákat hordtam. Utáltam a lányos színeket, a plázacicás táskákat és el nem tudtam magam képzelni elengáns ruhába. Na most felnőtt ruhába pont ezeket szeretem. :D
2020. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Nem akarom megváltoztatni, de ha ő is érzi hogy ez nem kényelmes számára, ez csak egy jel, hogy szégyellősen meri hordani ezeket a ruhákat, rossz nézni.
2020. aug. 21. 12:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!