Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A szülők miért ilyen “gonoszak...

A szülők miért ilyen “gonoszak” a tini fiúkkal?

Figyelt kérdés

Olvastam itt pár ilyesmi kérdést,hogy:

~“Anyukák,ti megengednétek,hogy a 16 éves lányotok a fiú haverjait áthívja itt aludni?“

~”Szülők,engednétek,hogy a 14 éves lányotok barátja itt aludjon nálunk?”

És a válaszok többsége az volt,hogy:

~”Szó sem lehet róla.”

Vagy:

~”Ott aludhatna,de másik szobába.”

Miért kell másik szobába aludniuk?

Miért ilyen “gonoszak” a lányos szülők a tini fiúkkal?

Mi van bennük?

Mit csinálhatnak csórók?

Sajnálom őket,de tényleg.

Köszönöm szépen a válaszokat előre is!



2020. aug. 26. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

17 vagyok... Voltak "kapcsolataim" de ott alvásról szó sem volt. 16 voltam mikor a mostani barátom megismertem, és karácsonykor, mikor 1 éve együtt voltunk, akkor aludhatott itt, illetve azóta aludhar itt.


Anyukám egyedül nevel, félt, hisz csomó mindent lehet hallani, hogy saját barátja erőszakolta és ölte meg stb.

Néha nehezen, de utólag mindig igazat adok. Úgy nevel, ahogyan jónak látja, én is úgy fogom a gyerekem nevelni, ahogy én jónak látom. Szerintem ebben nincs semmi baj...

2020. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem akarják, hogy olyan dolgok történjenek, amiknek nem kéne (vagy amit ők nem akarnak).
2020. aug. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Én sosem aludtam a fiúmnál, ő se nálam. Családja válogatja milyen az erkölcs.
2020. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező egy troll volt amúgy, mert családiban kategóriában is szülőket szidta, hasonló kérdésként feltéve.
2020. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
#4 muti a kérdést
2020. aug. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Ne legyél már ilyen értetlen. 14 éves lány ne szexeljen senkivel. És ez nem a fiú ellen irányul.
2020. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
14 voltam amikor volt a legelső párkapcsolatom és a szülők megengedték hogy eggyütt aludjuk. Nekem mindig is fontos volt hogy valakivel összebujva aludjak. Itt vagyok 16 éves és szűz. Azzal a fiúval már szakítottunk de örülök hogy a szüleim megengedték mert nekem sokat jelentett
2020. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én eddig egyszer aludtam a barátommal, de még szűz vagyok. Bár az még számomra is rejtély, hogy hogy volt ekkora önuralma.
2020. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem gonoszság, ez szimplán butaság szerintem. Egyrészt azért, mert attól, hogy nem alszik ott, ha akarnak akkor ugyanúgy fognak szexelni, csak mondjuk amikor a szülők nincsenek otthon. Rosszabb esetben valami random, egyáltalán nem erre megfelelő helyen. Másrészt én mindig azt érzem, hogy ezzel az attitűddel, hogy "tilos fiúzni, tilos együtt aludni" a szexuális felvilágosítás hiányát kompenzálják a szülők. Ha a gyerekek, tinik normqlis felvilágisítást kapnának, nem kellene őket "óvni" a szextől, mert értenék, hogy miért fontos lelkileg is felkészülni, hogyan tudnak védekezni a nemi betegségek és a nem kívánt terhesség ellen, és azt is, hogy ha a partnerüknek valami nem oké, akkor azt tiszteletben kell tartani. Csak hát könnyebb tiltani, és azt kepzelni, higy bármit is elérünk vele, mint nyiltan és őszintén beszélgetni a gyerekeinkkel.
2020. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!