Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Tinik! Ki mennyit és mit...

Tinik! Ki mennyit és mit eszik egy nap? Suliba miket visztek?

Figyelt kérdés

Nekem pl ez volt a mai adagom :

Reggeli : 2 szelet rozskenyér 2 szelet gépsonkával

Tízórai : 1 banán és keksz

Ebéd : zöldségleves és egy tál bolognai spagetti

Uzsi : 3 db puffasztott rizs és 3 db kakaós áfonyás keksz

Vacsora : alma, keksz, 1 evőkanál zabpehely



Szerintetek ez nagyon sok? Ti miket esztek és mennyit? Kérlek így írjátok le ti is



2020. szept. 3. 18:14
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Ovitól 12. végéig:


Reggeli:

Tojás. 2 db. Hogy rántotta volt vagy egyéb az attól függött, hogy apám vagy nagyanyám csinálta. Vagy virsli, vagy zabpehely, vagy szalonna, szalámi, stb. De 80% tojás.


Tízórai:

Csokiskifli, lekváros/szalámis/kolbászos/sajtos kifli (azért nem kenyér, mert anyum a munkahelyén minden nap kapott egy kiflit, így azt vittem tízórainak valamivel megkenve) + banán néha. 11.-12.-ben 2 tíszórait is vittem: kifli + kenyér (+néha banán)


Ebéd:

Lehetőségek: vagy 5 féle leves, paprikás, puliszka, meg úgy kb minden amit ebédre szoktak enni az emberek. (Vagy leves + valami, vagy csak leves, vagy csak valami)


Uzsi:

Nincs. Max ha azt nem vesszük uzsinak, hogy képes vagyok egy nap alatt menenni egy tábla csokit. :D


Vacsora:

Sajt, kolbász, szalámi, banán, hal, lekvár, pástétom, hasonlók.



Amúgy hány kiló vagy, hogy így rá vagy állva az étel adagokra?

Csak mert én 56 kg-nél még sose voltam több ilyen étrendel, úgy hogy nem sportolok semmit (max ha a buszra futást nem vesszük sportnak). Jelenleg 19 éves vagyok, 156 cm, meg úgy 52 kg.

2020. szept. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Meg még annyi a hozzáfűzni valóm, hogy a mennyiségek attól függtek, hogy mennyire voltam éhes. Pl vacsorára volt hogy egy halkonzervet elég se volt, máskor meg nem is vacsoráztam.


#1-es vagyok

2020. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Reggeli


Mikor mi

Zömmel 1-2 szelet kenyér, felvágott, zöldség

/ lehet kenőmájas, néha nutella..Rántotta.. virsli, debrecebi mustárral vagy ketchup-pal/


Tízórai, szendó vagy valami melegszendvics. Croisson a büféböl


Ebéd

Menzai.. leves és húsos


Uzsi

Gyümölcs, 1/2 l kakaó...

9.-ben akár 3 szelet kényér is / épp növésben voltam🙈


Vacsi


Valami főzelék, pizza, vagy tészta általában



174cm 56-58 kg

2020. szept. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Napi 1X eszek, délután/estefelé, iskolában nem szoktam ételt vinni.

Nyílván ez egy nagyon egészségtelen életmód, de nem szeretek mások előtt enni/szégyenlem. Időről-időre szoktak lenni falásrohamaim, akkor tényleg sokat szoktam enni, de normál esetben csak egy alkalommal, azt az ételt ami épp otthon van.

2020. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Anno


Reggeli: nada, nyista


Tízórai: 1 szendvics, vagy 2 ha nagyon éhes voltam, általában zsömlével, felvágottal vagy szalamival, paprika, margarin


Ebéd: menza, de ha nagyon kaki volt, inkább vettem még egy szendvicset...


Uzsonna: semmi, 4-5-ig suliban voltam a szakma miatt, mivel 2 nap szakma 10 órában, és 3 nap közismereti, az is legalább 8 órában, hogy beleszuszakolják a tantervbe az érettségi anyagot.


Vacsora: ami volt otthon általában az ebéd maradéka, mert anyukám 2-re már otthon volt, apa meg nyugdíjas volt. Ez lehetett bármi, paprikáskrumpli, lecsó, túrós tészta, meg hasonló öreges, nem túl reform ételek.


165/57 voltam, kövérnek számítottam, csúfoltak is érte.

2020. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában iskola alatt így szoktam étkezni:


Reggeli: Egy szendvics iskolában, ha van időm eszek egy túrórudit indulás előtt.


Ebéd: Menza, a levest általában nincs időm megenni, a második valamilyen sült hús szokott lenni (azt se mindig tudom befejezni, mert elég nagy adagot adnak).


Uzsonna: Valamilyen gyümölcs vagy túrórudi.


Vacsora: Felvágott, egy szelet kenyér és valamilyen zöldség. Ha nem igazán vagyok éhes, akkor gyümölcs.


Inni csak vizet iszok, illetve szinte egyáltalán nem eszek cukrot (egy betegség miatt).


164 cm vagyok 50 kg-mal. 16/l

2020. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Reggeli: zabkása(zacskós) + fél banán


Tízórai: szendvics + valamilyen gyümölcs


Ebéd: menza


Uzsonna: valamilyen olajos mag


Vacsora: pirítós általában 2, néha 3 szelet kenyérből + tojás, felvágott, zöldségek

2020. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam,hogy 163/52. Heti öt edzésem van.
2020. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hétköznap:

Reggeli: kakaó vagy ritkábban capuccino

Tízórai: vmilyen gyümi, szendvics

Ebéd: menza

Uzsi: szendvics, gyümölcs, zöldség és/vagy joghurt

Vacsi:egy/két szelet kenyér sok zöldséggel


Soknak tűnhet a szendvics, de mindig más kerül rá.


160/46

2021. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Reggelizni sosincs időm, mert egy órára lakom a sulitól, és tömegközlekedéssel járok:(


Suliban általában nem eszem semmit,csak ha hazaértem, akkor egy szendvicset.


Vacsizni vmilyen gyümölcsöt szoktam, és ennyi.

2021. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!