Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerinted jó , az ilyen szülő?

Szerinted jó , az ilyen szülő?

Figyelt kérdés

Aki együtt cigizik a fiával (15), megmutatja milyen csajok jönnek be neki , kivel mit csináltak ...általában mindent megkap , mivel szerencsére nagyon jó körülmények között élnek ,Amerikában , és Magyarországon is van elég drága ingatlanuk stb.

Tehát visszatérve , a legújabb iPhone -ja van meg ilyenek ...

Mindene megvan , de mégsem egy elkényeztetett anyám tyúkja ...

Együtt buliznak , mennek együtt vásárolni , mintha legjobb barátok lennének...

Bármikor hazavihet egy csajt , rendezhet bulit meg ilyenek ...

Fiatal anya , és nagyon szereti a gyerekét...



2020. okt. 4. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Ez így ebben a formában egy kalap 💩
2020. okt. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
...meg ilyenek.
2020. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Ez nem jó szülő.
2020. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Fiatal anya, aki megmutatja a fiának, hogy neki milyen csajok jönnek be?

Mi?

Leszbikus a nő vagy micsoda?


Amúgy nem, ne akarjon a szülő a gyereke haverja lenni! Nem egészséges dolog.

2020. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2020. okt. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Derjaderja ***** válasza:
34%
Totál kóros. Fullasztó, pszichopata, nevelni nem tudó, majomszerető anya. Nem ezek a szülő feladatai.
2020. okt. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
az ilyen nem anya. Egy gyereknek nem barát kell hanem normális szülő, aki megtanítja neki a határokat. Így csak egy sérült embert fog nevelni
2020. okt. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Nekem is ilyen anyum és eléggé jó az ilyen szülő, anya. Akik szerint nem jó, azok mind irigyek, vagy sok év van szülő és gyerek között és soha nem tudják milyen az ilyen laza anyuka. Bárhova ha beülünk valahova vagy elmegyünk ide oda, sose hiszik hogy anyám az, hanem azt hiszik a barátnőm vagy a nővérem. Haverjaim meg nyálukat csorgatják anyumra. Persze anyum korához képest fiatalos, letud tagadni 10 évet simán. Van, hogy együtt nézünk rajzfilmeket is.
2020. okt. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
68%
Én elfogadnék egy szülőt. Tudom, hogy mindjárt a földig le leszek pontozva ezért, de nyugodtan :D
2020. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Én együtt ittam apámmal, egyik kerti partynkon betépet velünk és azt mondta hogy befizet egy prostihoz.. nem semmi..
2020. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!