Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen gyakorlattal lehetne...

Milyen gyakorlattal lehetne fejleszteni a gyerekek önfegyelmét?

Figyelt kérdés
Valami olyasmire gondolok, hogy valamennyi ideig a gyereknek ki kell bírnia valami apró zavaró dolgot. Ez működhet? Mi legyen az a zavaró dolog?
2020. okt. 7. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem így inkább ne! Vidd el sportolni.
2020. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ez nem segít. Lényeges, hogy mi az önfegyelem tárgya, tehát pl nem bírja megállni az édesség evést vagy nem bírja kezelni az indulatait?
2020. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Azzal nem fejlesztesz rajta semmit, ha direkt beiktatsz az életébe valami zavarót, csak azért, hogy kibírja. Ezzel kb azt tanulja meg, hogy 'anyám mostantól direkt szívat', de önfegyelmet, hát azt tutira nem.

A sport iszonyatosan jó ötlet! +1 a sportra.

2020. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Karate. Iszonyu hebrencs voltam, na ott kineveltek belolem:)
2020. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
amikor fiatal voltam nekem mezitláb kellett kis kavicsokon állni, volt amikor 30 percig is
2020. okt. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!