Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szándékosan tönkretett telefon...

Szándékosan tönkretett telefon után ti vennétek másikat? 14 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

Fiam a saját feje után ment, nem hallgatott senkire ezért olyan telefont választott ami nem tetszett neki. Mi kértük hallgasson az apjára, de ő nem akart. Így 4 hónap után meghajlította és vízbe dobta. Mindez úgy derült ki, hogy az is csinálta a többiek levideózták, botrány lett belőle.

Most meg megy a hisztizés veszekedés nincs telefonja. Mondjuk ha rajtam múlna nem is lenne, de vonatozik kell hogy elérjük.

Ideiglenesen megkapta a kistesó telefonját.

Kinézett egy 90 ezres telefont, szó szerint fenyegetőzik hogy neki arra szüksége van.


2020. okt. 15. 20:00
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
99%
Egyértelműen nem. Telefon nélkül menne. A fenyegetőzésért további büntetés járna nálunk. Az előző telefon árát pedig le kellene dolgoznia. Mi eszerint reagálnánk. Szerintem ti nem fogtok, mert akkor egy ilyet nem lépett volna meg, ha nálatok lenne szigor és értékrend.
2020. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szándékosan tönkretette a telefonját, mert "nem tetszett" neki. A következővel is ezt fogja csinálni, ha kinéz magának egy jobbat. Ezt is azért tette, szerintem tönkre, mert egy újat akar magának.
2020. okt. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
97%

Egy kicsit elkapattátok nem gondolod? Addig neveljétek míg még lehet. Nem hogy újat nem kapna, hanem még meg is büntetném a régi miatt.

Mi az, hogy fenyegetőzik? Le vagyok döbbenve..

2020. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
97%
Vennék, persze. Egy hagyományos nyomogombosat, hogy el tudjam érni, tudjak neki pl. SMS-t küldeni.
2020. okt. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
97%
Megvenném neki a legolcsóbb gombosat, ami éppen arra jó, hogy lehessen hívni. Aztán majd összegyűjt magának a 90 ezres telefonra. 🤷🏼‍♀️
2020. okt. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
74%
Megkapta a kistesoja telefonjat? Hany eves a kisteso? Amugy minek ekkora gyerekeknek telefon?
2020. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
97%

Felháborító, hogy direkt tönkretesz egy drága dolgot, majd hisztizik, sőt fenyegetőzik. Nem kicsit el van kapatva.


Az én fiam maximum nyomógombos telefont kapna ezek után, illetve egy alapos kiporolást az apjától. Mindennek van határa.

2020. okt. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
94%
biztos hogy nem vennék!!! aztán 18 evesen meg majd megfenyeget titeket ha nem vesztek neki autót???
2020. okt. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
92%
csak egy pár ezer forintos "buta" telefont
2020. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
92%

Vennék persze pl egy ilyet:

[link]

2020. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!