Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy 13 éves sminkelhet?

Egy 13 éves sminkelhet?

Figyelt kérdés

A lányom 13 éves lesz holnap. Születésnapjára egy szempillaspirált és egy szájfényt kért a Florence by Mills-től.

A szájfény nem annyira durva, linkelek képet: [link]


Nem tűnik nagyon 'felnőttes' sminkeknek.

Valószínűleg iskolában is használná őket. Megvennétek a lányotoknak?



2020. okt. 19. 15:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
141 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Igen
2020. okt. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%

Én 13 évesen inkább csak bizonyos alkalmakra engedném a sminket, suliba inkább csak középsikolától kezdve.

Viszont ebben a korban teljesen érthető, hogy már szeretne kezdeni sminkelni, teljesen tiltani biztos, hogy nem kellene.

2020. okt. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
83%
Megvenném, de nálunk általános iskolában nem engedik, lemosatják, így csak sulin kívül használhatná.
2020. okt. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Megvenném,de suliba ne sminkelje még magát mert szerintem kicsit korai,nyilván ez az én véleményem.
2020. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%
Alkalmakra igen, suliban nem.
2020. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
7%
igen,mindenképpen kell már min.fél centi vakolat ennyi idős korban
2020. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%
Kb ennyi idős voltam amikor pl már karácsonykor anyukam megengedte sőt segített pici sminket feltenni. Vagy pl suli diszkóba. Nyilván hétköznapra nem, de szerintem ezeket teljesen tiltani kontraproduktív dolog.
2020. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
3%
Semmiképpen se vedd meg. Ha engeded a lányod rátér a bűnös útra, aminek nem lesz jó vége. Ráfog szokni a sminkre, azáltal a cigire, piára, pasizásra és hipp hopp terhes lesz. Ha ez kell neked, akkor hajrá. Mert ez mind abból indul ki, hogy a kislányod kikönyörögi a sminket, és utána majd bnőitől meg fiúktól azt hallja milyen csinos és utána mindig sminkezni akarja majd magát. Ahogy idősödik úgy erre több dologhoz fog emiatt is hozzányúlni, mert bátrabb lesz és bátrabb akar lenni.
2020. okt. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez jó nagy hülyeség. Szerintem egy teljesen NATÚR sminkben nincs semmi, ami miatt rá állna a cigire, alkoholra stb.

Különben a legtöbb osztálytárs jóval többet használ mint egy szempillaspirál és egy szájfény, szóval nem hiszem, hogy a lányomat pont a sminkje miatt fogják kinézni.

Mi köze van a sminknek a terhességhez? Sajnálom, ha neked van ehhez viszonyítható személyed, viszont az én lányom egyáltalán nem ilyen.

2020. okt. 19. 17:35
 10/29 A kérdező kommentje:
*osztálytársa
2020. okt. 19. 17:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!