Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15 évesen tanga bugyi, nagy...

15 évesen tanga bugyi, nagy kivágás, ez normális?

Figyelt kérdés
Kettö lányom van,az egyik kamaszodik. Nagyon nehéz kezd a szitu lenni. Elsösorban az öltözködéssel kapcsolatban. A nagy bugyi már ómódi,a francia nagy és nem kényelmes,ha neki akarom mondani milyet hordjon, akkor az a válasz,hogy én miért hordok. Egyre gyakoribbak voltak a nyáron a nagy kivágásu trikók,átlátszó nadrágok, átlátszó fehernemük... Tapasztalatokat szivesen fogadok,bizonyára ugyis magunk oldjuk...Csak azt gondoltam ennyire fiatalon nem kell ilyet igy oldanom,vagy ennyi evszekedéssel jár... Köszönöm. Egy fáradt anya

2020. okt. 21. 21:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Normális, hogy ezt ő akarja, életkori sajátosság. Azért nem árt némi korlát.
2020. okt. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Gondolj vissza a te kamaszkorodra. Te nem lázadtál anyukád stílusa ellen? Te nem estél túlzásokba kamaszként? Ember lett belőled?
2020. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
32%

Nem ertem akik a kamaszkorral pedaloznak itt. Nekem es az osztalytarsaim 90%-nak eszebe se jutott 14 evesen tangabugyiba jarni, meg csöcst kidobni. Anyam pofan is vert volna. Ehez kepest ma annyit jelent az anyasag, hogy lazan elengedjuk uszas orara a 15 eves lanyunkat tanga bikini alsoban. Sőt, arra neveljuk hogy nyugodtan pofazzon vissza a tanarnak, ha az nem toleralja ezt (megtortent eset alapjan). Sőt, arra neveljuk a gyerekunket, hogy nyugodtan alazzon meg mas lanyokat, ha azok nem oltoznek eleg divatosan, nem borotvaljak a labukat altalanos iskolaban, vagy talpig sminkben ulnek be matek orara 13 evesen.

Na itt a baj. Talan megkene fogni azt a gyereket, hogy ne legyen xar arcu felnott.

2020. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Vegyetek neki pár tanga bugyit, figyelj oda, hogy pamut legyen, ne full műanyag "csipke", a kivágásból meg ne essen ki a melle. Normális, amit csinál, egyáltalán nem fiatal ehhez, minél jobban tiltod, annál jobban fog lázadni. Kénytelen vagy engedni, persze normális keretek között.
2020. okt. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Ha te is tangát hordasz, jogos a kérés.

Én kb. 16 évesen kezdtem tangát viselni, a kilencvenes években mindenki azt hordta.

Nekem a legnagyobb gondom a sima bugyival az, hogy a széle átüt a szűk nadrágon, szerencsére azóta már van lézervágott bugyi. Az nem felelne meg a lányodnak? A tangánál ezerszer kényelmesebb.

2020. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Ha 15 évesen a tangabugyi a legnagyobb bajotok, akkor örülj
2020. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
18%
Azért fel kell hívni a figyelmét arra, hogy a női "felfázások" többnyire tanga bugyi okozta bélbaktérium fertőzésekre vezethetők vissza, aminek aztán súlyos nőgyógyászati következményei lehetnek.
2020. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
15 évesnek miért akarod megmondani hogy milyen BUGYIT hordjon?
2020. okt. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
9%
Az ilyen bugyit könnyebb félrehúzni dugásnál. Gondolom nem a saját örömére akar mélyen kivágottat.
2020. okt. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Derjaderja ***** válasza:
93%

A tanga szerintem nem gàz, kényelmes és praktikus.

A kivágottat, átlátszöt egy határig engedném.

2020. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!