Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem tudja elfogadni,...

Anyám nem tudja elfogadni, hogy rendszeresen vérplazmát adok. Tényleg ez ekkora gond lenne?

Figyelt kérdés

Előre is leszögezném, hogy elsősorban nem a pénz miatt csinálom.

Szóval az a helyzet, hogy amióta nagykorú vagyok, rendszeresen megyek, ez viszont anyámnak nem tetszik. Az a pláne, hogy az indokot sem hajlandó megmondani, hogy mi baja van vele. Valahányszor látja, hogy kötéssel a karomon jövök haza mindig levág egy hisztit, hogy már megint hülyeséget csináltam, tuti csak azért járok, mert tudom, hogy őt bosszantsam, és hogy ő ezt megtiltja nekem... Egyébkent nem tudom, hogy hogy akarja megtiltani, amikor egyrészt nagykorú vagyok, másrészt mivel kollégista vagyok, nem tudja pontosan, hogy melyik nap voltam.


De egyébként nem értem, hogy miért nem tudja elfogadni ezt. Konkrétan ez a legnagyobb baja velem jelenleg.

Szülői szemmel tényleg olyan elfogadhatatlan amit teszek?


2020. okt. 23. 11:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Nagykorú ember vagy, nincs beleszólása.
2020. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Tudja egyáltalán, hogy mit jelent?

Vagy tanulatlan, vagy nagyon buta. Oktasd vagy ignoráld, választól függően!

2020. okt. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy félt téged, hogy bajod lesz tőle, csak rosszul adja elő, nem tudja jól kommunikálni?
2020. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
Sztem a rendszerességgel van inkább baja és az jogos, mert van auert egészségügyi kockázat, ha vki gyakran ad plazmát...
2020. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Miért kellene NEKI elfgoadnia? A te dolgod, neki semmi köze hozzá. NE foglalkozz vele, majd leáll.
2020. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
27%
Félt, mert nagyon egészségtelen.
2020. okt. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem azzal se lenne gond, ha csak a pénz miatt csinalnad. Ne foglalkozz vele.
2020. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%

[link]


Vidd el egyszer anyukádat is, biztos megnyugszik, ha egy szakértővel beszél erről.

2020. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
86%

Én is adtam egy időben, viszont elég eltérő hosszabb távon rendszeresen kire hogy hat, nekem az immunrendszerem gyengült már le nagyon. Én is heti 1x jártam.


Szerintem csak aggódik miattad.

2020. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
71%
Ha egészséges keretek között adsz plazmát, az nem lehet (nagy) gond. De ha heti 2-3 alkalommal az nagyon megviseli a szervezetet. Egy időben nekem is tervben volt, hogy plazma adó leszek, de több rosszat hallottam, mint jót és volt "szerencsém" látni, hogy egy lány a plazma adás után 3x elájult előttem a boltban a kasszánál állva. Borzalmas volt. Kérd meg anyukádat, hogy menjen el veled és utána kisérjen haza. Hátha ez megnyugtatja.
2020. okt. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!