Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 25 évesen miért keresi ennyire...

25 évesen miért keresi ennyire a társaságom? 10 év van közöttünk majdnem

Figyelt kérdés

Van egy lány, akinek az anyjával az én anyám jóban van, de mivel ő külföldön él, akkor szoktak találkozni, amikor hazalátogat. Neki a lánya a kérdésben szereplő lány/nő. Mondta, hogy nem nagyon vannak itt barátnői, nem is akar túlságosan kapcsolatokat építeni, mert hogy diploma után ő is visszaköltözik külföldre, de hogy mégis rossz, hogy a barátján és pár egyetemi barátnőjén kívül nincs neki senkije. Édesanyám ezen felbuzdulva még nyáron elhívta hozzánk medencézni, ebédelni párszor. Jól elvoltunk, mert tényleg jófej és aranyos volt. Utána írt nekem külön, hogy ráérek-e, nincs-e kedvem csinálni valamit. Eleinte ez hetente pár délután volt, de már az van, hogy zavaróan mindig velem akar lenni. Ha lyukasórám van, akkor mondja, hogy felvesz a sulinál és menjünk kávézni, vagy menjek fel hozzá a lakásába, suli után mindig mondja, hogy ebédeljek vele, vagy menjünk el ide, vagy oda. Ha mondom, hogy nem érek rá, akkor szinte vallat, hogy mert miért nem tudok menni? Ilyenkor őszintén elmondom, hogy mondjuk a barátommal megyünk sütizni, vagy barátnőkkel leszek, vagy megyek kozmetikushoz stb és én ezzel le is zárnám. Ő mondja, hogy jó, akkor jön ő is. Mindenhová. Legutóbb a barátommal mentünk vacsorázni és megkértem, hogy ne jöjjön, mert kettesben szeretnénk lenni, megsértődött. Gondoltam majd megbékél, de napokon át írogatott, hogy ő mennyire haragszik rám és hogy úgy érzi, nem fontos nekem már.


Tegnap is elutaztam, ma ír reggel, hogy átjön (ez is zavar amúgy, hogy ő csak így bejelenti ezt, hogy jön, meg sem kérdezi, hogy otthon vagyok-e, ráérek-e). Írtam, hogy én elutaztam és csak péntek/szombat fogok hazamenni. Eltelt 2 perc és csörög a telefonom, hogy nem is mondtam neki, hogy én nem leszek otthon a szünetben és hogy hova utaztam, meg minek. Elég nagy családi zűr van most és nem akartam részletezni neki, mondtam hogy rokonoknál vagyok. Válasz: ja jó, lehet majd holnap meglátogatlak, aztán csinálhatunk ott valamit, meg akkor ott alszok. Elférne, nem az a baj, de bakker... Nem is ismeri az itteni rokonaimat, nem fogok a nyakukra hozni egy idegent. Szóval nekem ez már kicsit sok és fura. 16 éves vagyok, ő 25. Vannak közös témáink, de azért ez nem olyan nagy legjobb barátnős barátság, hogy 24/7 vele akarjak lenni.

Szerintetek ezt miért csinálja? Csak szerintem furcsa?



2020. okt. 27. 17:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem is kell válaszolni az üzenetére. Nagyon gáz a nő
2020. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor hívja az anyámat... De olyan is volt, hogy a barátomat hívta, mert éppen vele voltam.
2020. okt. 27. 17:22
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Akkor mi van?

Anyàd hagy dumcsizzon vele ha akar.

A baràtnőd meg tiltsa le és kesz

2020. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát de pont azért hívja, hogy hol vagyok, miért nem írok neki vissza. Nem vele akar dumálni.
2020. okt. 27. 17:25
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
mond meg anyudnak, hogy kényelmetlen neked ez a barátság, rázza le ha esetleg hívja őt. Ez tényleg beteges, mond meg neki, hogy átlépte a határodat és nem szeretnél vele barátkozni, mert semmi tisztelet nincs benne feléd. légy erős és határozott!
2020. okt. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
16 éves kamasz...nem tudja még, hogy mit jelent egy egészséges kapcsolat. a 25 éves nőnek kellene, hogy több esze legyen.
2020. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Huh...volt egy lány aki állandóan hívogatta a tesómat telefonon (akkor még vezetékes volt csak) és ő állandóan letagadtatta magát. Most itt van, most ott van stb és persze mindig nekünk kellett hazudni. Ez ment hetekig. Már lenémítottuk a telefont, hogy ne halljuk csörögni. Aztán egyszer megelégeltem a dolgot, felvettem és úgy kiosztottam szegényt lányt, hogy nem igaz, hogy nem veszi észre, hogy a tesóm csak a kifogásokat keresi , mert nem akar beszélni és találkozni vele, hogy utána jó pár hónapig nem telefonált.
2020. okt. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
#6 Félreértetted. A kérdező a 16 éves és a csaj, aki mindig a nyakán lóg, az a 25 éves.
2020. okt. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Mintha kicsit vissza lenne maradva és nem értené,hogy néha nem ő az első mások számára és nem körülötte forog a világ(elmenni gyertyatartónak egy vacsorára megáll az eszem).Szerintem már nem hat a kedvesen megbeszélés szóval keményen osszad ki,hogy mit képzel magáról,aztán tiltsd le. 17/L
2020. okt. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
nem értettem félre, tudom hogy a kérdező a 16 éves. én az előttem lévő kommentre reagáltam.
2020. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!