Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért vannak szülők, akik...

Miért vannak szülők, akik engedik a tini/fiatal fiúknak/lányuknak, hogy párkapcsolatuk legyen?

Figyelt kérdés
Szerintem 18 éves korig tiltani kellene, de a legjobb az lenne, ha senki nem ezzel foglalkozna 20 éves koráig. Teljesen felesleges dolognak tartom és szerintem undorító látvány, ha két fiatal (14-18 éves) csókolózik vagy ölelkezik. Nekem sincs semmilyen kapcsolatom és kiválóan megvagyok nélküle! Ezt fiatalként írom, én is az vagyok. Tönkre teszi a fiatalkort. Szerintem ennyi idősen kollektíven, mindenki fiatal hozzá és nagyon korai!

2020. nov. 3. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/154 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem meg törődj a saját dolgoddal. 🤗
2020. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/154 anonim válasza:
97%
Csak a saját nevedben nyilatkozz. Mondom ezt idős felnőttként.
2020. nov. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/154 anonim ***** válasza:
92%
Mert ők normálisak.
2020. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/154 anonim ***** válasza:
97%
Attól hogy még neked nincs, mástól még nem kellene elvenni a lehetőséget.
2020. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/154 anonim ***** válasza:
92%
Ja, hogy savanyú a szôlô??? Ha te lúzer Vagy ės nem tudsz felszedni egy csajt, akkor mindenki màsnak is megtiltanàd??? Logikus...
2020. nov. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/154 anonim ***** válasza:
93%

a kérdezőt az evolúció műhelyében rosszul rakták össze, elfelejtette a szalagon dolgozó beépíteni a libidó csipet. Ha az nincs, akkor pont olyan lesz az ügyfél, hogy nem érdekli a másik nem.

Hát istenem, az evolúció sem tökéletes..de igyekszik.

2020. nov. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/154 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem te csak irigy vagy, mert neked nincs :D A tiltasnak semmi ertelme, nekem is tiltottak, igy tanultam meg tokeletesen hazudni a szuleimnek, soha nem ott voltam, ahol elvileg lennem kellett volna, mindig mast mondtam nekik.Utolag belegondolva nagyon veszelyes volt, mert barmi tortenhetett volna velem, meg se talalnak. En nem akarom, hogy ezt majd a gyerekem is atelje, szornyu volt.
2020. nov. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/154 anonim ***** válasza:
98%
19 éves vagyok, soha nem volt kapcsolatom, mégse gondolom így. Neked így a boldogság, de mindenki más nem te vagy. Nekik más a boldogság. Te törődj a saját dolgoddal. Neked sem szólogatnak be, hogy miért nincs már kapcsolatod, aki meg igen, az gondolom számodra idegesítő. Na ugyanez fordítva.
2020. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/154 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg a tinikor legjobb rėsze, amikor a fiatalok megismerik a szerelmet, miêrt 20-on ėvesen full tapasztalatlanul kėne belekezdeni egy párkapcsolatba??! A huszas ėvek màr inkàbb a csalàdalapitàsról ės a komoly kapcsolatról kėne szóljon, miutàn Az ember kiėlte magàt,de ezt nulla tapasztalattal Mégis hogy??? Tanits mester!!!
2020. nov. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/154 Savlekotő ***** válasza:
99%
Neked egy a bajod h ők boldog kapcsolatban vannak vagy próbálkoznak,te meg nézheted őket mert neked van tiltva otthon a kapcsolatosdi szex? Vagy senkinek se kell egy ilyen mentalitású pár... Inkább innen fújhat a szél.. Kíváncsi lennék harminc 40 éveseknek is tiltanád e ha még akkor is egyedül rágnád a kefét?
2020. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!