Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, ti belenéznétek a...

Szülők, ti belenéznétek a kamasz gyereketek üzeneteibe (facebookon pl)?

Figyelt kérdés
Amikor 14-15 körül voltam, anyukám egy időben mondhatni rendszeresen belenézett a beszélgetéseimbe. Nem volt saját gépem, ezért az övéről jelentkeztem be a facebookra, és ha elfelejtettem kilépni, azt ő feljogosításnak vélte, hogy olvasgassa az üzeneteket. Mindig talált valamit, ami nem tetszett neki, pedig legtöbb esetben csak olyanokba tudott belekötni, hogy pl. csúnya szavak és ilyesmi (1-2 alkalommal előfordult, hogy valakivel kicsit perverz témákról beszélgettünk, aláírom). Én ettől mindig nagyon kiborultam, nektek mi a véleményetek?
2020. nov. 17. 21:40
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
2%
Nem nézek vele, a gyerekem dajkája szokta elolvasni, és ha valami olyan tartalmat talál, ami túlhaladja az életkorát, akkor kinyomtatja nekem, mi szülők, pedig kiszabjuk a megfelelő büntetést.
2020. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
7%

#1-es vagyok:


Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy a büntetés általában 1 hétig terjedő facebook, instagram és tiktok teljes eltiltás.

2020. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
40%
Nekem nincs titkolni valóm, de valószínűleg megtudják nézni, mert otthon 5 gépet használunk. 17 évesen nem zavar.
2020. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Normalis szulo, ha csak nincs kifejezetten nyomos oka ra, nem ellenorizgeti maniakusan a gyermeket.
2020. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

engem világ életemben nem ellenőriztek kivel mit beszélek mondjuk eléggé kiborulnék mert nem jogosítja fel rá őket hogy a beszélgetéseimet nézzék nincs hozzá semmi közük hogy kivel mit beszélgetek...


16/L

2020. nov. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Nekem anyukám elolvasta az összes facebook-os beszelegetesemet 19(!) évesen. Jó ötlet volt, azóta 0 bizalmam van fele, és abszolút semmit nem beszélek meg vele! :)
2020. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%

Soha nem néztem bele, de még a 10 éves fiaméba sem.

Magánélet is van a vilagon.

2020. nov. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Nem, nem, nem, nem, nem. Ilyet nem csinálunk, ez a levéltitok megsértése, a személyiségi jogok lábbal tiprása, amire a szülőnek sincs joga a gyerekkel szemben.
2020. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
8 éves a fiam, nálunk ez még nem aktuális mert nem netezik (csak youtube) de elgondolkodtam rajta, vajon én belenéznék-e... Talán akkor csak ha indokoltnak látnám, pl nagyon megváltozik rossz irányba a viselkedése.
2020. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
13%
Nem kell a gyereknek magánélet
2020. nov. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!